55282203 | Keukenkraan

HANSALIGNA

EAN-code
4015474261716

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Aerator CASCADE® perlator
  • Aansluiting Flexibele aansluitslangen
  • Hendel/greep Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend, Debietgreep
  • Mechanische onderdelen ø 25 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing
  • Uitloop Draaibare uitloop
  • Kleur Chroom

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar 9 l/min

Technische eigenschappen

  • Aansluitmaat G3/8
  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Sprong 189 mm
  • Werkdruk 1 - 10 bar

SP55282203 Keukenkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, 2.5
Hendel, 2.5
  • 59914001
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59913762
2
Kap
Kap
  • 59913957
3
Schroefring, M32x1, SW24
Schroefring, M32x1, SW24
  • 59913958
4
Binnenwerk , 2.5
Binnenwerk , 2.5
  • 59913914
5.1
Verstevigingsplaat
Verstevigingsplaat
  • 59910008
5.2
O-ring, 35.00x2.50
O-ring, 35.00x2.50
  • 59905020
5.3
Dichting, 48x33.5x2
Dichting, 48x33.5x2
  • 59902283
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59913371
5.8
Flexibele aansluitingen, L=550, M8x1, G3/8
Flexibele aansluitingen, L=550, M8x1, G3/8
  • 59913969
5.9
O-ring, 6x1.4
O-ring, 6x1.4
  • 59913266
5.10
Dichting, 9.5x14.4x2
Dichting, 9.5x14.4x2
  • 59912551
6
Uitloop
Uitloop
  • 59914002
6.1
Mousseur, M18x1
Mousseur, M18x1
  • 59913997
6.2
Bevestigingsschroeven, M4x8
Bevestigingsschroeven, M4x8
  • 59913989
6.3
Perlatorsleutel, M18x1
Perlatorsleutel, M18x1
  • 59913998
6.4
Afdichtring
Afdichtring
  • 59913996
6.6
Schroef, M4x7
Schroef, M4x7
  • 59902075
6.7
Dichting
Dichting
  • 59911884
6.8
Debiethendel, 9 L/min
Debiethendel, 9 L/min
  • 59914000
8
Afdekplaat, d 55 mm
Afdekplaat, d 55 mm
  • 59913963