Varianten
55231103 | Keukenkraan, lage druk

HANSARONDA

EAN-code
4015474261662

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Additional features Ingebouwde beveiliging tegen terugstromen Voor gebruik in huis (conform DIN EN 1717)
  • Aerator Kristalheldere laminaire straal, CASCADE® perlator
  • Aansluiting Koperen aansluitpijpen
  • Hendel/greep Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend
  • Mechanische onderdelen Terugslagklep, ø 25 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Speciale kenmerken Oppervlakken in contact met drinkwater bevatten minder dan 0,3% lood, Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Oppervlakte met watercontact zonder nikkelcoating
  • Uitloop Draaibare uitloop, Uittrekbare uitloop
  • Kleur Chroom

Technische eigenschappen

  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Materiaal brass
  • Sprong 221 mm
  • Werkdruk 1 - 5 bar

SP55231103 Keukenkraan, lage druk

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, 2.5
Hendel, 2.5
  • 59913985
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59913762
2
Kap
Kap
  • 59913957
3
Schroefring, M32x1, SW24
Schroefring, M32x1, SW24
  • 59913958
4
Binnenwerk , 2.5
Binnenwerk , 2.5
  • 59913914
5.1
Dichting
Dichting
  • 59914027
5.2
O-ring, 35.00x2.50
O-ring, 35.00x2.50
  • 59905020
5.3
Dichting, 48x33.5x2
Dichting, 48x33.5x2
  • 59902283
5.4
Verstevigingsplaat
Verstevigingsplaat
  • 59910008
5.8
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59913479
5.9
Pijp, M8x1, L=560 mm
Pijp, M8x1, L=560 mm
  • 59912806
5.10
O-ring, 6x1.4
O-ring, 6x1.4
  • 59913266
6
Uitloop
Uitloop
  • 59914026
6.1
Bevestigingsschroeven, M4x8
Bevestigingsschroeven, M4x8
  • 59913989
6.2
Aansluitnippel
Aansluitnippel
  • 59914029
7
Uitrekbare bek
Uitrekbare bek
  • 59914037
7.1
Mousseur, M22/M24x1, (-2017)
Mousseur, M22/M24x1, (-2017)
  • 59914038
7.1
Mousseur, M18.5x1
Mousseur, M18.5x1
  • 59913489
8
Afdekplaat, d 55 mm
Afdekplaat, d 55 mm
  • 59913963
9
Slangen, L=1400
Slangen, L=1400
  • 59914032
9.1
Aanpasser
Aanpasser
  • 59914028
9.2
Counterbalance
Counterbalance
  • 59914039
10
Montage moer
Montage moer
  • 59904969
10.1
Dichting, 14.9x8.5x1
Dichting, 14.9x8.5x1
  • 59902352
10.2
Dichting, 10x8
Dichting, 10x8
  • 59902272
10.3
Slangen
Slangen
  • 59902151
11
Terugslagklep, G3/8xG3/9
Terugslagklep, G3/8xG3/9
  • 59912107
12
, M14x1 ND
, M14x1 ND
  • 59913480