Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu
57762073 | Vaňová stojanková (podlahová) batéria

HANSALOFT

Kód EAN
4015474263420

Nájdite miestneho predajcu

Vlastnosti

  • Additional features zabezpečené proti spätnému toku pri použití v domácnosti (podľa DIN EN 1717)
  • Aerátor CACHÉ® - zapustený aerátor umiestnený priamo vo výtokovom ramene bez krytu
  • Prepínač Ťažný prepínač, Automatický reset
  • Podomietkové diely Guľatá rozeta
  • Páka/rukoväť Jedna ovládacia páka / rukoväť, Páka so symbolom teplej a studenej vody
  • Mechanické diely Spätný ventil (Spätné ventily), ø 35 mm keramická kartuša pre ovládanie teploty a prietoku vody
  • Súčasti sprchy Ručná sprcha, Držiak sprchy, Sprchová hadica (1250 mm)
  • Špeciálne funkcie Telo batérie z mosadze DZR
  • Farba Chróm
  • Teplota Obmedzovač maximálneho prietoku a teploty vody, Obmedzovač teploty vody (s možnosťou dodatočného namontovania)

Atribúty prietoku

  • Prietok pri tlaku 3 bar 20.4 / 19.2 l/min

Technické vlastnosti

  • Veľkosť DN (menovitý rozmer) DN15
  • Dodávka teplej vody max. +65°C
  • Projekcia 197 mm
  • Pracovný tlak 0.5 - 10 bar

SP57762073 Vaňová stojanková (podlahová) batéria

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
1
Ovládacia rukoväť
Ovládacia rukoväť
  • 59914017
1.1
Skrutka, M5x8, SW2.5
Skrutka, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Vymedzovacia vložka
Vymedzovacia vložka
  • 59913762
10
  • 54390100
10.1
Regulátor prietoku
  • 59912777
2
Krytka
Krytka
  • 59914016
3
Skrutka, M42x1, SW34
Skrutka, M42x1, SW34
  • 59913365
4
Kartuš, 3.5 Classic
Kartuš, 3.5 Classic
  • 59913075
Stiahnuť
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
5
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59913723
5.1
Kryt príruby, d 135 mm
  • 59913726
6
Aerator, M24x1
Aerator, M24x1
  • 59913132
6.1
Kľúč k perlátora, M24 x 1
Kľúč k perlátora, M24 x 1
  • 59913134
6.2
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 59914007
7
Prepínač
  • 59912870
7.1
Knob
  • 59912871
7.2
Tesnenie sada
Tesnenie sada
  • 59904791
7.3
Skrutka, M4x4
Skrutka, M4x4
  • 59901027
7.4
Plug
  • 59912869
7.5
Prepínač
  • 59913721
8
Držiak sprchy
Držiak sprchy
  • 59913718
8.1
Pripojovacie rameno pre tanierovú sprchu
  • 59913722
8.2
Závit bradavky, G 1/2 x M 18 x 1
Závit bradavky, G 1/2 x M 18 x 1
  • 59911384
8.3
Spätný ventil
Spätný ventil
  • 59905714
9
  • 54120400
9.1
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
  • 59912304