57762073 | Badkraan (vloermontage)

HANSALOFT

EAN-code
4015474263420

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Additional features Ingebouwde beveiliging tegen terugstromen Voor gebruik in huis (conform DIN EN 1717)
  • Aerator CACHÉ® perlator geïntegreerd in kraanhuis
  • Omschakeling Trekomstelling, Automatische reset
  • Componenten Ronde rozet
  • Hendel/greep Eengreeps bediend, Hendel met warm-koud-aanduiding
  • Mechanische onderdelen Terugslagklep, ø 35 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Doucheonderdelen Handdouche, Douchehouder, Doucheslang (1250 mm)
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar)

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar 20.4 / 19.2 l/min

Technische eigenschappen

  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +65°C
  • Sprong 197 mm
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

SP57762073 Badkraan (vloermontage)

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel
Hendel
  • 59914017
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59913762
2
Kap
Kap
  • 59914016
3
Schroef, M42x1, SW34
Schroef, M42x1, SW34
  • 59913365
4
Binnenwerk , 3.5 Classic
Binnenwerk , 3.5 Classic
  • 59913075
Download
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
5
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59913723
5.1
Afdekplaat, d 135 mm
Afdekplaat, d 135 mm
  • 59913726
6
Mousseur, M24x1
Mousseur, M24x1
  • 59913132
6.1
Perlatorsleutel, M24 x 1
Perlatorsleutel, M24 x 1
  • 59913134
6.2
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 59914007
7
Omsteller
Omsteller
  • 59912870
7.1
Knob
Knob
  • 59912871
7.2
Dichting
Dichting
  • 59904791
7.3
Schroef, M4x4
Schroef, M4x4
  • 59901027
7.4
Plug
Plug
  • 59912869
7.5
Omsteller
Omsteller
  • 59913721
8
Douchehouder
Douchehouder
  • 59913718
8.1
Douchearm
Douchearm
  • 59913722
8.2
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
  • 59911384
8.3
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
9
Doucheslang, L=1250
Doucheslang, L=1250
  • 54120400
9.1
Afdichtring, d 21x12x2
Afdichtring, d 21x12x2
  • 59912304
10
Handdouche
Handdouche
  • 54390100
Download
10.1
Doorvoerbegrenzer
Doorvoerbegrenzer
  • 59912777