Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu

SP50422201 Umývadlová batéria

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
01
Výtokové rameno
Výtokové rameno
  • 59914608
02
Aerator, 6 l/min
Aerator, 6 l/min
  • 59914428
03
Tesnenie výtokového ramena
Tesnenie výtokového ramena
  • 59914431
04
Rukoväť
Rukoväť
  • 59914616
05
Rukoväť
Rukoväť
  • 59914617
06
Sedlo, G3/8
Sedlo, G3/8
  • 59913261
07
Adaptér
Adaptér (Biela)
  • 59910235
08
Sedlo, G3/8
Sedlo, G3/8
  • 59913260
09
Ovládacie tiahlo
Ovládacie tiahlo
  • 59913459
10
Kryt príruby
Kryt príruby
  • 59914612
11
O-krúžok, d 37.77x2.62
O-krúžok, d 37.77x2.62
  • 59913995
12
Flexibilná hadička, L=430, M8x1-G3/8 LH
Flexibilná hadička, L=430, M8x1-G3/8 LH
  • 59914466
13
Upevňovacia skrutka, M8x1, L=140
Upevňovacia skrutka, M8x1, L=140
  • 59912474
14
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59910749