SP50422201 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Uitloop
Uitloop
  • 59914608
02
Mousseur, 6 l/min
Mousseur, 6 l/min
  • 59914428
03
Dichting uitloop
Dichting uitloop
  • 59914431
04
Hendel
Hendel
  • 59914616
05
Hendel
Hendel
  • 59914617
06
Binnenwerk, G3/8
Binnenwerk, G3/8
  • 59913261
07
Adapter
Adapter (Wit)
  • 59910235
08
Binnenwerk, G3/8
Binnenwerk, G3/8
  • 59913260
09
Trekstang
Trekstang
  • 59913459
10
Afdekplaat
Afdekplaat
  • 59914612
11
O-ring, d 37.77x2.62
O-ring, d 37.77x2.62
  • 59913995
12
Flexibele aansluitingen, L=430, M8x1-G3/8 LH
Flexibele aansluitingen, L=430, M8x1-G3/8 LH
Stopgezet
  • 59914466
13
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
14
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749