SP5148229300676 Keukenkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Hendel
Hendel
  • 59914525
04
Schroefring, M37x1, AF30
Schroefring, M37x1, AF30
  • 59912111
05
Binnenwerk , 3.5 Cold Start
Binnenwerk , 3.5 Cold Start
  • 59913953
06
Uitloop
Uitloop
Stopgezet
  • 59914432
07
Mousseur, M24x1
Mousseur, M24x1
  • 59914484
08
Dichting
Dichting
  • 59913968
09
Begrenzer
Begrenzer
Stopgezet
  • 59914437
10
Afstandhouder
Afstandhouder
  • 59913973
11
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
12
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
13
Verstevigingsplaat
Verstevigingsplaat
  • 59910008
N.I.
Flexibele aansluitingen, L=500, M8x1-G3/8 LH
Flexibele aansluitingen, L=500, M8x1-G3/8 LH
  • 59914467