Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu

SP5148229300676 Drezová batéria

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
01
Ovládacia rukoväť
Ovládacia rukoväť
  • 59914525
04
Prítlačná matica, M37x1, AF30
Prítlačná matica, M37x1, AF30
  • 59912111
05
Kartuš, 3.5 Cold Start
Kartuš, 3.5 Cold Start
  • 59913953
06
Výtokové rameno
Výtokové rameno
  • 59914432
07
Aerator, M24x1
Aerator, M24x1
  • 59914484
08
Tesnenie sada
Tesnenie sada
  • 59913968
09
Obmedzovač
Obmedzovač
  • 59914437
10
Vymedzovacia podložka
Vymedzovacia podložka
  • 59913973
11
Upevňovacia skrutka, M8x1, L=140
Upevňovacia skrutka, M8x1, L=140
  • 59912474
12
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59910749
13
Podložka
Podložka
  • 59910008
N.I.
Flexibilná hadička, L=500, M8x1-G3/8 LH
Flexibilná hadička, L=500, M8x1-G3/8 LH
  • 59914467