Vaše záložky
Hledat
Nabídka

SP5148229300676 Dřezová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
01
Páka
Páka
  • 59914525
04
Upevňovací matice, M37x1, AF30
Upevňovací matice, M37x1, AF30
  • 59912111
05
Kartuše, 3.5 Cold Start
Kartuše, 3.5 Cold Start
  • 59913953
06
Výtokové rameno
Výtokové rameno
Ukončeno
  • 59914432
07
Aerator, M24x1
Aerator, M24x1
  • 59914484
08
Těsnící sada
Těsnící sada
  • 59913968
09
Omezovač
Omezovač
Ukončeno
  • 59914437
10
Distanční podložka
Distanční podložka
  • 59913973
11
Upevňovací šroub, M8x1, L=140
Upevňovací šroub, M8x1, L=140
  • 59912474
12
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59910749
13
Upevňovací destička
Upevňovací destička
  • 59910008
N.I.
Flexibilní hadička, L=500, M8x1-G3/8 LH
Flexibilní hadička, L=500, M8x1-G3/8 LH
  • 59914467