Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Variants
01712192 | Umyvadlová baterie

HANSAMEDIPRO

Kód EAN
4015474267053

Najděte místní prodejce

Vlastnosti

  • Additional features Bezpečnostní ovládací kartuše s provozem na jedné úrovni
  • Provzdušňovač Aerátor s laminárním proudem vody
  • Připojení Měděné připojovací trubky
  • Páka/rukojeť Dlouhá páka, Bezpečnostní funkce  pro teplotu vody, Páka se symboly teplé a studené vody, Jedna ovládací páka / rukojeť
  • Mechanické díly ø 35 mm keramická kartuše pro ovládání teploty a průtoku vody
  • Speciální vlastnosti Povrchy přicházející do styku s pitnou vodou obsahují méně než 0,3 % olova, Tělo baterie z mosazy DZR, Vodní cesty bez poniklování, Montážní systém Rapid
  • Výtok Pevné výtokové rameno
  • Barva Chrom

Vlastnosti průtoku

  • Průtok při 3 barech (s regulátorem průtoku) 6 l/min

Technické vlastnosti

  • Velikost přípojky Ø10
  • Velikost DN (jmenovitý rozměr) DN15
  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Projekce 120 mm
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP01712192 Umyvadlová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka, L=142
Páka, L=142
  • 02460002
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Vymezovací vložka
Vymezovací vložka
  • 59913762
1.4
Diverter housing
Diverter housing
Ukončeno
  • 02710000
Ke stažení
3
Upevňovací matice, M50x1, SW45
Upevňovací matice, M50x1, SW45
  • 59914070
4
Kartuše
Kartuše
  • 59913949
5.3
Myčka
Myčka
Ukončeno
  • 59913653
5.5
Upevňovací deska
Upevňovací deska
  • 59904765
5.6
Šroub, M8x1, SW13
Šroub, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59910749
5.8
Šroubení, L=430, M10x1
Šroubení, L=430, M10x1
  • 59912550
5.9
O-kroužek, d 7.65x1.78
O-kroužek, d 7.65x1.78
  • 59902337
5.10
Upevňovací šroub, M8x1, L=140
Upevňovací šroub, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Aerator, M24x1 HC-STD , 6 l/min, Laminar
Aerator, M24x1 HC-STD , 6 l/min, Laminar
  • 59914068