Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Variants
01111183 | Umyvadlová baterie pro beztlakové ohřívače vody

HANSAMIX

Kód EAN
4015474271159

Najděte místní prodejce

Vlastnosti

  • Provzdušňovač Aerátor s laminárním proudem vody, CASCADE® aerátor
  • Připojení Měděné připojovací trubky
  • Páka/rukojeť Páka se symboly teplé a studené vody, Jedna ovládací páka / rukojeť
  • Mechanické díly ø 48 mm keramická eco kartuše pro ovládání teploty a průtoku vody
  • Speciální vlastnosti Tělo baterie z mosazy DZR, Montážní systém Rapid
  • Výtok Pevné výtokové rameno
  • Barva Chrom
  • Teplota Funkce pro nastavení maximální teploty a průtoku vody, Nastavitelný omezovač teploty vody (součástí dodávky, možnost dodatečné instalace)

Technické vlastnosti

  • Velikost přípojky Ø8
  • Velikost DN (jmenovitý rozměr) DN15
  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Projekce 141 mm
  • Pracovní tlak 1 - 5 bar

SP01111183 Umyvadlová baterie pro beztlakové ohřívače vody

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka, L=93 mm
Páka, L=93 mm
  • 01880083
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Kluzné pouzdro (osazené)
Kluzné pouzdro (osazené)
  • 59904778
1.3
Záslepka
Záslepka (Šedá)
  • 59912112
2
Krytka
Krytka
  • 59912638
3
Oční šroub, M50x1, SW45
Oční šroub, M50x1, SW45
  • 59904775
3.1
O-kroužek, d 43x2.5
O-kroužek, d 43x2.5
  • 59911166
4
Kartuše, 4.8 eco
Kartuše, 4.8 eco
  • 59904601
Ke stažení
4.1
Stavěcí kroužek
Stavěcí kroužek
  • 59904759
5.3
Myčka
Myčka
Ukončeno
  • 59913653
5.5
Upevňovací deska
Upevňovací deska
  • 59904765
5.6
Šroub, M8x1, SW13
Šroub, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59910749
5.8
Roura
Roura
  • 59911173
5.10
Upevňovací šroub, M8x1, L=140
Upevňovací šroub, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Aerator, M24x1, Low pressure
Aerator, M24x1, Low pressure
  • 59902692
6.1
Aerator, M22/24, ND
Aerator, M22/24, ND
  • 59901553
8
Podložka s očkem pro řetízek
Podložka s očkem pro řetízek
  • 59902219
9
Montáž matice
Montáž matice
  • 59904969
9.1
Těsnící sada, 14.9x8.5x1
Těsnící sada, 14.9x8.5x1
  • 59902352
9.2
Těsnící sada, 10x8
Těsnící sada, 10x8
  • 59902272
9.3
Hadice
Hadice
  • 59902151