Varianten
01712192 | Wastafelkraan

HANSAMEDIPRO

EAN-code
4015474267053

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Additional features Safety control cartridge with operation on one level
  • Aerator Kristalheldere laminaire straal
  • Aansluiting Koperen aansluitpijpen
  • Hendel/greep Lange hendel, Veiligheidshendel, Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend
  • Mechanische onderdelen ø 35 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Speciale kenmerken Oppervlakken in contact met drinkwater bevatten minder dan 0,3% lood, Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Oppervlakte met watercontact zonder nikkelcoating, Rapid-montagesysteem
  • Uitloop Vaste uitloop
  • Kleur Chroom

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar (met debietregelaar) 6 l/min

Technische eigenschappen

  • Aansluitmaat Ø10
  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Sprong 120 mm
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

SP01712192 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, L=142
Hendel, L=142
  • 02460002
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59913762
1.4
Diverter housing
Diverter housing
Stopgezet
  • 02710000
Download
3
Schroefring, M50x1, SW45
Schroefring, M50x1, SW45
  • 59914070
4
Binnenwerk
Binnenwerk
  • 59913949
5.3
Wasser
Wasser
Stopgezet
  • 59913653
5.5
Fixing plate
Fixing plate
  • 59904765
5.6
Schroef, M8x1, SW13
Schroef, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
5.8
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
  • 59912550
5.9
O-ring, d 7.65x1.78
O-ring, d 7.65x1.78
  • 59902337
5.10
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Mousseur, M24x1 HC-STD , 6 l/min, Laminar
Mousseur, M24x1 HC-STD , 6 l/min, Laminar
  • 59914068