Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu

SP53249440 Ručná sprcha

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
01
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
  • 59912304
02
Spätný ventil
Spätný ventil
  • 59905714
03
Sprchová hadica, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadica, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
04
Krycí diel, d 72 mm
Krycí diel, d 72 mm
  • 59914672
05
Držiak
Držiak
  • 59912282
06
[SK3238]
[SK3238]
  • 59912337
07
Skrutka, M4x45
Skrutka, M4x45
  • 59912291
08
Prechodka
Prechodka
  • 59914673