Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Variants
08382202 | Umyvadlová baterie

HANSATEMPRA

Kód EAN
4015474658646

Najděte místní prodejce

Vlastnosti

  • Additional features Retrofit safety lock 59912005, can be ordered optionally.
  • Provzdušňovač CASCADE® aerátor
  • Připojení Etážky, Uzavírací ventil(y)
  • Páka/rukojeť Dlouhá páka, Rukojeť regulátoru teploty, Rukojeť regulátoru průtoku
  • Mechanické díly Uzavírací vršek s keramickými destičkami, Termostatická kartuše  pro ovládání teploty, Zpětný ventil (zpětné ventily), Filtr(y) na nečistoty
  • Speciální vlastnosti Tělo baterie z mosazy DZR, Vodní cesty bez poniklování, Tepelná dezinfekce podle předpisu DVGW W 551
  • Výtok Otočné výtokové rameno, Uzamykatelné ve střední poloze, Litá konstrukce
  • Barva Chrom
  • Teplota Funkce pro nastavení maximální teploty a průtoku vody, Teplotní omezovač (lze nastavit dodatečně), Bezpečnostní pojistka proti opaření při 38 °C

Vlastnosti průtoku

  • Průtok při 3 barech 12 l/min

Technické vlastnosti

  • Velikost DN (jmenovitý rozměr) DN15
  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Instalační šířka cc150 ± 20 mm
  • Materiál brass
  • Projekce 245 mm
  • Pracovní tlak 1 - 10 bar

SP08382202 Umyvadlová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1.1
Připojovací matice, G3/4, AF 30
Připojovací matice, G3/4, AF 30
  • 59902230
1.2
Šroubení
Šroubení
  • 59911075
1.3
Těsnění s filtrem, G3/4
Těsnění s filtrem, G3/4
  • 59911076
10
Aerator, M24x1, Low pressure
Aerator, M24x1, Low pressure
  • 59902692
10
Aerator, M24 x 1 STD HC A
Aerator, M24 x 1 STD HC A
  • 59902366
10.1
Aerator, M22/24 A
Aerator, M22/24 A
  • 59902081
2
Etážky s kulovým ventilem a růžicí, G1/2xG3/4
Etážky s kulovým ventilem a růžicí, G1/2xG3/4
  • 59902034
2.1
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59904796
3
Páka, (2004-)
Páka, (2004-)
  • 59912715
3
Páka
  • 59911377
3.1
Šroub, M5x40
  • 59911378
3.1
Šroub, M4x18 ( 2004- )
  • 59912716
4
Vršek, 1/2", 90°  ( 2004- )
Vršek, 1/2", 90° ( 2004- )
  • 59912626
4
Vršek, G1/2, DN 15
Vršek, G1/2, DN 15
  • 59901530
5
Ovladač regulátoru teploty, (2011-) Disinfektion
  • 59913869
5
Ovladač regulátoru teploty
Ovladač regulátoru teploty
  • 59911830
5
Ovladač regulátoru teploty, 38° limited
Ovladač regulátoru teploty, 38° limited
  • 59911726
5.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59911660
5.2
Šroub, M6 x 9,5
Šroub, M6 x 9,5
  • 59901609
5.3
Vymezovací vložka
Vymezovací vložka
  • 59911840
6
Termoelement/Kartuše, H/C reversed
Termoelement/Kartuše, H/C reversed
  • 59911527
6
Termoelement/Kartuše
Termoelement/Kartuše
  • 59911525
6.1
O-kroužek, d 26x2
O-kroužek, d 26x2
  • 59911081
6.2
Upevňovací matice, M34 x 1, SW45
Upevňovací matice, M34 x 1, SW45
  • 59911082
7
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
8
Výtokové rameno, L=170
Výtokové rameno, L=170
  • 59911183
8
Výtokové rameno, L=96
Výtokové rameno, L=96
  • 59910419
8
Výtokové rameno, L=235
Výtokové rameno, L=235
  • 59910417
8
Výtokové rameno, L=170 (2019-)
  • 59914766
8
Výtokové rameno, L=145 (2019-)
  • 59914768
8
Výtokové rameno, L=145
Výtokové rameno, L=145
  • 59911380
8.1
O-kroužek, d 15x2.5
O-kroužek, d 15x2.5
  • 59910423
8.2
Omezovač
Omezovač
  • 59910422
8.3
Upevňovací šroub, M6x12, AF2.5
Upevňovací šroub, M6x12, AF2.5
  • 59904804
8.4
Sada na údržbu
Sada na údržbu
  • 59912230
9
Omezovač
Omezovač
  • 59910421
9.1
Šroub, M6x10,  2,5
Šroub, M6x10, 2,5
  • 59911435
N.I.
Přisávací ventil, DN15
Přisávací ventil, DN15
  • 59911330
Ke stažení
N.I.
Emptying valve
  • 59912483
N.I.
[CZ3033]
  • 59912005
Ke stažení