Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Variants
08385202 | Umyvadlová baterie

HANSATEMPRA

Kód EAN
4015474658660

Najděte místní prodejce
Vlastnosti
  • Další funkce Retrofit bezpečnostní zámek 59912005, lze objednat samostatně.
  • Provzdušňovač CASCADE® aerátor
  • Připojení Etážky, Uzavírací ventil(y)
  • Páka/rukojeť Rukojeť regulátoru teploty, Rukojeť regulátoru průtoku, Dlouhá páka, Bezpečnostní funkce  pro teplotu vody
  • Mechanické díly Uzavírací vršek s keramickými destičkami, Termostatická kartuše  pro ovládání teploty, Zpětný ventil (-y), Filtr(y) na nečistoty
  • Speciální vlastnosti Tělo baterie z mosazi DZR, Vodní cesty bez poniklování, Tepelná dezinfekce podle předpisu DVGW W 551
  • Výtok Otočné výtokové rameno, Uzamykatelné ve střední poloze, Litá konstrukce
  • Barva Chrom
  • Teplota Funkce pro nastavení maximální teploty a průtoku vody, Nastavitelný omezovač teploty vody (součástí dodávky, možnost dodatečné instalace), Bezpečnostní pojistka proti opaření při 38 °C
Vlastnosti průtoku
  • Průtok při 3 barech 12 l/min
Technické vlastnosti
  • Zabezpečení proti zpětnému toku (ČSN EN 1717) AA
  • Velikost přípojky G1/2
  • Velikost DN (jmenovitý rozměr) DN15
  • Zdroj teplé vody max. +80°C
  • Instalační šířka 150 ± 20 mm
  • Materiál Mosaz
  • Projekce 270 mm
  • Pracovní tlak 1 - 10 bar
Předpisy
  • Norma EN EN 1111
  • Třída hlučnosti I (ISO 3822)

SP08382202 Umyvadlová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1.1
Připojovací matice, G3/4, AF30
Připojovací matice, G3/4, AF30
  • 59902230
1.2
Šroubení
Šroubení
  • 59911075
1.3
Těsnění s filtrem, G3/4
Těsnění s filtrem, G3/4
  • 59911076
2
Etážky s kulovým ventilem a růžicí, G1/2xG3/4
Etážky s kulovým ventilem a růžicí, G1/2xG3/4 (Chrom)
  • 59902034
2.1
Kryt příruby
Kryt příruby (Chrom)
  • 59904796
3
Páka
Páka
  • 59911377
3
Páka, (2004-)
Páka, (2004-) (Chrom)
  • 59912715
3.1
Šroub, M4x18 (2004-)
Šroub, M4x18 (2004-) (Chrom)
  • 59912716
3.1
Šroub, M5x40
Šroub, M5x40
Ukončeno
  • 59911378
4
Vršek, G1/2, DN 15
Vršek, G1/2, DN 15
  • 59901530
4
Vršek, G1/2, 90°, (2004-)
Vršek, G1/2, 90°, (2004-)
  • 59912626
5
Ovladač regulátoru teploty, (2011-), disinfektion
Ovladač regulátoru teploty, (2011-), disinfektion (Chrom)
  • 59913869
5
Ovladač regulátoru teploty, 38° limited
Ovladač regulátoru teploty, 38° limited (Chrom)
  • 59911726
5
Ovladač regulátoru teploty
Ovladač regulátoru teploty (Chrom)
  • 59911830
5.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59911660
5.2
Šroub, M6x9.5
Šroub, M6x9.5
  • 59901609
5.3
Vymezovací vložka
Vymezovací vložka (Chrom)
  • 59911840
6
Termoelement/Kartuše, H/C reversed
Termoelement/Kartuše, H/C reversed
  • 59911527
6
Termoelement/Kartuše
Termoelement/Kartuše
  • 59911525
6.1
O-kroužek, d 26x2
O-kroužek, d 26x2
  • 59911081
6.2
Upevňovací matice, M34x1, SW32
Upevňovací matice, M34x1, SW32
  • 59911082
7
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
8
Výtokové rameno, L=145 (2019-)
Výtokové rameno, L=145 (2019-) (Chrom)
  • 59914768
8
Výtokové rameno, L=170 (2019-)
Výtokové rameno, L=170 (2019-) (Chrom)
  • 59914766
8
Výtokové rameno, L=145
Výtokové rameno, L=145 (Chrom)
  • 59911380
8
Výtokové rameno, L=170
Výtokové rameno, L=170 (Chrom)
  • 59911183
8
Výtokové rameno, L=235
Výtokové rameno, L=235 (Chrom)
  • 59910417
8
Výtokové rameno, L=96
Výtokové rameno, L=96 (Chrom)
  • 59910419
8.1
O-kroužek, d 15x2.5
O-kroužek, d 15x2.5
  • 59910423
8.2
Omezovač
Omezovač
  • 59910422
8.3
Upevňovací šroub, M6x12, AF2.5
Upevňovací šroub, M6x12, AF2.5
  • 59904804
8.4
Sada na údržbu
Sada na údržbu
  • 59912230
9
Omezovač
Omezovač
  • 59910421
9.1
Šroub, M6x10, 2,5
Šroub, M6x10, 2,5
  • 59911435
10
Aerator, M24x1 A, low pressure
Aerator, M24x1 A, low pressure (Chrom)
  • 59902692
10
Aerator, M24x1 STD HC A
Aerator, M24x1 STD HC A (Chrom)
  • 59902366
10.1
Aerator, M22/24 A
Aerator, M22/24 A
  • 59902081
N.I.
Emptying valve
Emptying valve
  • 59912483
N.I.
Rebound pin
Rebound pin
  • 59912005
Ke stažení
N.I.
Přisávací ventil, DN15
Přisávací ventil, DN15
  • 59911330
HANSA, Rebound pin, 59912005
HANSA
Rebound pin
59912005
HANSA, Emptying valve, 59912483
HANSA
Emptying valve
59912483
HANSA, Čistící kus, 59912853
HANSA
Čistící kus
59912853
Zákazníci, kteří si toto prohlédli, si také prohlédli
HANSATEMPRA, Umyvadlová baterie, 08382202
HANSATEMPRA
Umyvadlová baterie
08382202
HANSATEMPRA, Umyvadlová baterie, 08382212
HANSATEMPRA
Umyvadlová baterie
08382212
HANSATEMPRA, Umyvadlová baterie, 08382292
HANSATEMPRA
Umyvadlová baterie
08382292
HANSATEMPRA, Umyvadlová baterie, 08385292
HANSATEMPRA
Umyvadlová baterie
08385292