Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu
Variants
08382202 | Umývadlová batéria

HANSATEMPRA

Kód EAN
4015474658646

Nájdite miestneho predajcu

Vlastnosti

  • Additional features Retrofit safety lock 59912005, can be ordered optionally.
  • Aerátor CASCADE® - aerátor
  • Pripojenie Excentrické etážky, Uzatvárací ventil / ventily
  • Páka/rukoväť Dlhá páka, Rukoväť regulátora teploty vody, Rukoväť regulátora prietoku vody
  • Mechanické diely Uzatvárací vršok s keramickými doštičkami, Termostatická kartuša pre ovládanie teploty, Spätný ventil (Spätné ventily), Filter, filtre na nečistoty
  • Špeciálne funkcie Telo batérie z mosadze DZR, Vodné cesty bez poniklovania, Tepelná dezinfekcia podľa predpisu DVGW W 551
  • Výtokové rameno Otočné výtokové rameno, Uzamykateľné v strednej polohe, Liata konštrukcia
  • Farba Chróm
  • Teplota Obmedzovač maximálneho prietoku a teploty vody, Obmedzovač teploty vody (s možnosťou dodatočného namontovania), Bezpečnostná poistka proti opareniu pri 38 °C

Atribúty prietoku

  • Prietok pri tlaku 3 bar 12 l/min

Technické vlastnosti

  • Veľkosť DN (menovitý rozmer) DN15
  • Dodávka teplej vody max. +90°C
  • Vzdialenosť na inštaláciu cc150 ± 20 mm
  • Materiál brass
  • Projekcia 245 mm
  • Pracovný tlak 1 - 10 bar

SP08382202 Umývadlová batéria

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
1.1
Pripojovacie matice, G3/4, AF 30
Pripojovacie matice, G3/4, AF 30
  • 59902230
1.2
Vsuvka
Vsuvka
  • 59911075
1.3
Tesnenie s filtrom, G3/4
Tesnenie s filtrom, G3/4
  • 59911076
10
Aerator, M24x1, Low pressure
Aerator, M24x1, Low pressure
  • 59902692
10
Aerator, M24 x 1 STD HC A
Aerator, M24 x 1 STD HC A
  • 59902366
10.1
Aerator, M22/24 A
Aerator, M22/24 A
  • 59902081
2
Etážky s guľovým ventilom a ružicou, G1/2xG3/4
Etážky s guľovým ventilom a ružicou, G1/2xG3/4
  • 59902034
2.1
Kryt príruby
Kryt príruby
  • 59904796
3
Ovládacia rukoväť, (2004-)
Ovládacia rukoväť, (2004-)
  • 59912715
3
Ovládacia rukoväť
  • 59911377
3.1
Skrutka, M5x40
  • 59911378
3.1
Skrutka, M4x18 ( 2004- )
  • 59912716
4
Sedlo, 1/2", 90°  ( 2004- )
Sedlo, 1/2", 90° ( 2004- )
  • 59912626
4
Sedlo, G1/2, DN 15
Sedlo, G1/2, DN 15
  • 59901530
5
Rukoväť regulátora teploty, (2011-) Disinfektion
  • 59913869
5
Rukoväť regulátora teploty
Rukoväť regulátora teploty
  • 59911830
5
Rukoväť regulátora teploty, 38° limited
Rukoväť regulátora teploty, 38° limited
  • 59911726
5.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59911660
5.2
Skrutka, M6 x 9,5
Skrutka, M6 x 9,5
  • 59901609
5.3
Vymedzovacia vložka
Vymedzovacia vložka
  • 59911840
6
Termoelement/Kartuš, H/C reversed
Termoelement/Kartuš, H/C reversed
  • 59911527
6
Termoelement/Kartuš
Termoelement/Kartuš
  • 59911525
6.1
O-krúžok, d 26x2
O-krúžok, d 26x2
  • 59911081
6.2
Prítlačná matica, M34 x 1, SW45
Prítlačná matica, M34 x 1, SW45
  • 59911082
7
Spätný ventil
Spätný ventil
  • 59905714
8
Výtokové rameno, L=170
Výtokové rameno, L=170
  • 59911183
8
Výtokové rameno, L=96
Výtokové rameno, L=96
  • 59910419
8
Výtokové rameno, L=235
Výtokové rameno, L=235
  • 59910417
8
Výtokové rameno, L=170 (2019-)
  • 59914766
8
Výtokové rameno, L=145 (2019-)
  • 59914768
8
Výtokové rameno, L=145
Výtokové rameno, L=145
  • 59911380
8.1
O-krúžok, d 15x2.5
O-krúžok, d 15x2.5
  • 59910423
8.2
Obmedzovač
Obmedzovač
  • 59910422
8.3
Upevňovacia skrutka, M6x12, AF2.5
Upevňovacia skrutka, M6x12, AF2.5
  • 59904804
8.4
Sada na údržbu
Sada na údržbu
  • 59912230
9
Obmedzovač
Obmedzovač
  • 59910421
9.1
Skrutka, M6x10,  2,5
Skrutka, M6x10, 2,5
  • 59911435
N.I.
Zavzdušňovací ventil, DN15
Zavzdušňovací ventil, DN15
  • 59911330
Stiahnuť
N.I.
Emptying valve
  • 59912483
N.I.
[SK3033]
  • 59912005
Stiahnuť