Varianten
01121183 | Keukenkraan, lage druk

HANSAMIX

EAN-code
4015474276574

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Aerator Kristalheldere laminaire straal, CASCADE® perlator
  • Aansluiting Koperen aansluitpijpen
  • Hendel/greep Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend
  • Mechanische onderdelen ø 48 mm keramisch Eco binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Oppervlakken in contact met drinkwater bevatten minder dan 0,3% lood, Oppervlakte met watercontact zonder nikkelcoating, Rapid-montagesysteem
  • Uitloop Draaibare uitloop, Gegoten constructie
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar)

Technische eigenschappen

  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Materiaal brass
  • Sprong 203 mm
  • Werkdruk 1 - 5 bar

SP01121183 Keukenkraan, lage druk

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, L=93 mm
Hendel, L=93 mm
  • 01880083
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Joint klassiek uitloop
Joint klassiek uitloop
  • 59904778
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap
Kap
  • 59912647
3
Bevestigingsschroeven, M50x1, SW45
Bevestigingsschroeven, M50x1, SW45
  • 59904890
4
Binnenwerk, 4.8 eco
Binnenwerk, 4.8 eco
  • 59904601
Download
4.1
Instelring
Instelring
  • 59904759
5.1
Dichting
Dichting
  • 59912646
Download
5.2
Afstandhouder, 30 mm
Afstandhouder, 30 mm
  • 59912710
5.3
Dichting, 37x48x3.5
Dichting, 37x48x3.5
  • 59911422
5.5
Fixing plate
Fixing plate
  • 59904765
5.6
Schroef, M8x1, SW13
Schroef, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
5.10
Pijp, 8x530
Pijp, 8x530
  • 59911895
5.11
Verstevigingsplaat
Verstevigingsplaat
  • 59910008
5.12
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
5.13
Dichting, 40.3x6
Dichting, 40.3x6
  • 59911387
6
Mousseur, M24x1, Low pressure
Mousseur, M24x1, Low pressure
  • 59902692
6.1
Mousseur, M22/24, ND
Mousseur, M22/24, ND
  • 59901553
7
Uitloop
Uitloop
  • 59912711
8
Montage moer
Montage moer
  • 59904969
8.1
Dichting, 14.9x8.5x1
Dichting, 14.9x8.5x1
  • 59902352
8.2
Dichting, 10x8
Dichting, 10x8
  • 59902272
8.3
Slangen
Slangen
  • 59902151