06442073 | Afwerkset bad -en douchekraan, 72mm

HANSALIGNA

EAN-code
4057304012914

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Aerator CACHÉ® perlator geïntegreerd in kraanhuis, CASCADE® perlator
  • Hendel/greep Eengreeps bediend, Hendel met warm-koud-aanduiding
  • Mechanische onderdelen Vuilfilter(s)
  • Doucheonderdelen Handdouche, Doucheslang (1750 mm), Beschermtechnologie tegen kalkaanslag
  • Douche straalsoort Sensitive
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Slangdoorvoer, draaibaar
  • Uitloop Vaste uitloop
  • Kleur Chroom

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar 15 l/min

Technische eigenschappen

  • Warmwater toevoer max. +65°C
  • Werkdruk 0.5 - 5 bar

SP06442083 Afwerkset bad -en douchekraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel
Hendel
  • 59913650
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap, 33 x 3 mm
Kap, 33 x 3 mm
  • 59912504
2.3
Rosassen
Rosassen
  • 59913275
3
Afdekplaat, d 72 mm, for Compact
Afdekplaat, d 72 mm, for Compact
  • 59913276
3.1
Afdekplaat, d 72 mm
Afdekplaat, d 72 mm
  • 59913277
3.2
O-ring, 49x2
O-ring, 49x2
  • 59913279
3.3
O-ring, 60,00 X 3,00
O-ring, 60,00 X 3,00
  • 59913280
4
Binnenwerk , 3.5 Eco
Binnenwerk , 3.5 Eco
  • 59912324
Download
4
Binnenwerk, 3.5 Classic
Binnenwerk, 3.5 Classic
  • 59913075
Download
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.2
O-ring, d 28.24x2.62
O-ring, d 28.24x2.62
  • 59912590
4.3
Schroefring, M40x1, SW30
Schroefring, M40x1, SW30
  • 59913210
4.4
O-ring, d 10.10x1.60
O-ring, d 10.10x1.60
  • 59905072
4.5
Schroefoog, M52 x 1, AF38
Schroefoog, M52 x 1, AF38
  • 59913274
4.6
O-ring, d 40x2
O-ring, d 40x2
  • 59911507
4.7
Adapter
Adapter
  • 59913282
5
Omstelknop
Omstelknop
  • 59913283
5.1
Pin, M6, 21 mm
Pin, M6, 21 mm
  • 59913284
5.3
Ring
Ring
  • 59913285
5.4
Doorvoerbegrenzer
Doorvoerbegrenzer
  • 59911897
5.5
Schroefring, M32 x 1,5, AF 30
Schroefring, M32 x 1,5, AF 30
  • 59913735
5.6
Omsteller
Omsteller
  • 59912269
5.8
O-ring, d 24x2
O-ring, d 24x2
  • 59911835
7
Uitloop, L=180
Uitloop, L=180
  • 59913736
7.1
Schroef, M6 x 9,5
Schroef, M6 x 9,5
  • 59901609
7.2
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59911840
7.3
O-ring, d 18x2
O-ring, d 18x2
  • 59913291
7.4
Afdekplaat, d 72 mm
Afdekplaat, d 72 mm
  • 59913278
7.5
O-ring, 41x2
O-ring, 41x2
  • 59913281
8
Mousseur, M24x1 D,  CC
Mousseur, M24x1 D, CC
  • 59913720
8.1
Perlatorsleutel, M24 x 1
Perlatorsleutel, M24 x 1
  • 59913134
9
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
9.1
Afdichtring, d 21x12x2
Afdichtring, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
9.3
Afdekplaat, M70 x 1
Afdekplaat, M70 x 1
  • 59912287
9.4
Glijring wit
Glijring wit
  • 59912286
9.5
Houder
Houder
  • 59912282
9.7
Schroef, M4x45
Schroef, M4x45
  • 59912291
9.7
[DU3238]
[DU3238]
  • 59912337
9.8
Doorvoernippel
Doorvoernippel
  • 59912290
10
Handdouche, (-2018)
Handdouche, (-2018)
Stopgezet
  • 04320200
Download
10
Handdouche
Handdouche (Chroom/Licht grijs)
  • 84310100
Download
10.1
Filter sproeier
Filter sproeier
  • 59906859
11
Instrument
Instrument
  • 59912277
12
Instrument
Instrument
  • 59906409
N.I.
Verlengschroeven, (2015-)
Verlengschroeven, (2015-)
  • 59914337
N.I.
Inbouwverlengstuk kompleet, 30 mm
Inbouwverlengstuk kompleet, 30 mm
  • 59913190
N.I.
Inbouwverlengstuk kompleet, 30 mm, HM 3,5   (-2015)
Inbouwverlengstuk kompleet, 30 mm, HM 3,5 (-2015)
  • 59913189