Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
03402073 | Nadomítkový díl podom. vanové baterie, 72mm

HANSARONDA

Ukončeno
Kód EAN
4015474252462
Datum dostupnosti
06/2014 09/2020
Náhradní výrobky
03402473

Vlastnosti

  • Provzdušňovač CASCADE® aerátor
  • Podomítkové díly Kulatá rozeta
  • Páka/rukojeť Páka se symboly teplé a studené vody, Jedna ovládací páka / rukojeť
  • Mechanické díly Filtr(y) na nečistoty, Zpětný ventil (-y)
  • Díly sprch Ruční sprcha, Sprchová hadice (1750 mm)
  • Speciální vlastnosti Tělo baterie z mosazy DZR
  • Výtok Pevné výtokové rameno
  • Barva Chrom

Vlastnosti průtoku

  • Průtok při 3 barech 20.4 / 12 l/min

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Projekce 238 mm
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP03402073 Nadomítkový díl podom. vanové baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka
Páka
  • 59913761
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Vymezovací vložka
Vymezovací vložka
  • 59913762
2
Krytka, 33 x 3 mm
Krytka, 33 x 3 mm
  • 59912504
2.3
Růžice
Růžice
  • 59913275
3
Kryt příruby, d 72 mm, for Compact
Kryt příruby, d 72 mm, for Compact
  • 59913276
3.1
Kryt příruby, d 72 mm
Kryt příruby, d 72 mm
  • 59913277
3.2
O-kroužek, 49x2
O-kroužek, 49x2
  • 59913279
3.3
O-kroužek, 60,00 X 3,00
O-kroužek, 60,00 X 3,00
  • 59913280
4
Kartuše, 3.5 Eco
Kartuše, 3.5 Eco
  • 59912324
Ke stažení
4
Kartuše, 3.5 Classic
Kartuše, 3.5 Classic
  • 59913075
Ke stažení
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.2
O-kroužek, d 28.24x2.62
O-kroužek, d 28.24x2.62
  • 59912590
4.3
Upevňovací matice, M40x1, SW30
Upevňovací matice, M40x1, SW30
  • 59913210
4.4
O-kroužek, d 10.10x1.60
O-kroužek, d 10.10x1.60
  • 59905072
4.5
Oční šroub, M52 x 1, AF38
Oční šroub, M52 x 1, AF38
  • 59913274
4.6
O-kroužek, d 40x2
O-kroužek, d 40x2
  • 59911507
4.7
Adaptér
Adaptér
  • 59913282
5
Krytka přepínače
Krytka přepínače
  • 59913283
5.1
Kolík, M6, 21 mm
Kolík, M6, 21 mm
  • 59913284
5.3
Kroužek
Kroužek
  • 59913285
5.4
Regulátor průtoku
Regulátor průtoku
  • 59911897
5.5
Upevňovací matice, M32 x 1,5, AF 30
Upevňovací matice, M32 x 1,5, AF 30
  • 59913735
5.6
Přepínač
Přepínač
  • 59912269
5.8
O-kroužek, d 24x2
O-kroužek, d 24x2
  • 59911835
7
Výtokové rameno, L=240
Výtokové rameno, L=240
  • 59912829
7.1
Šroub, M6 x 9,5
Šroub, M6 x 9,5
  • 59901609
7.2
Vymezovací vložka
Vymezovací vložka
  • 59911840
7.3
O-kroužek, d 18x2
O-kroužek, d 18x2
  • 59913291
7.4
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59912278
7.5
Těsnící sada
Těsnící sada
  • 59912276
8
Aerator, M24x1 D
Aerator, M24x1 D
  • 59911829
9
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
9.1
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
9.3
Kryt příruby, M70 x 1
Kryt příruby, M70 x 1
  • 59912287
9.4
Kroužek
Kroužek
  • 59912286
9.5
Držák
Držák
  • 59912282
9.6
[CZ3238]
[CZ3238]
  • 59912337
9.7
Šroub, M4x45
Šroub, M4x45
  • 59912291
9.8
Průchodka
Průchodka
  • 59912290
10
Ruční sprcha , d 100 mm
Ruční sprcha , d 100 mm
  • 44330100
Ke stažení
10.1
Filtr
Filtr
  • 59906859
11
Nástroj
Nástroj
  • 59912277
12
Nástroj
Nástroj
  • 59906409
N.I.
Prodloužení, (2015-)
Prodloužení, (2015-)
  • 59914337
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm
Nástavec-sada, 30 mm
  • 59913190
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3,5   (-2015)
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3,5 (-2015)
  • 59913189