Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Variants
03419473 | Nadomítkový díl podom. vanové baterie, 72 mm

HANSARONDA

Kód EAN
4057304014642

Najděte místní prodejce
Vlastnosti
  • Podomítkové díly Kulatá rozeta
  • Páka/rukojeť Jedna ovládací páka / rukojeť, Páka se symboly teplé a studené vody
  • Mechanické díly ø 40 mm keramická kartuše pro ovládání teploty a průtoku vody, Zpětný ventil (-y), Filtr(y) na nečistoty
  • Number of spray functions 1 proud
  • Díly sprch Ruční sprcha, Sprchová hadice (1750 mm)
  • Speciální vlastnosti Tělo baterie z mosazi DZR
  • Barva Chrom
Vlastnosti průtoku
  • Průtok při 3 barech 13.2 l/min
Technické vlastnosti
  • Zdroj teplé vody max. +80°C
  • Materiál Mosaz
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP03419473 Nadomítkový díl podom. vanové baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
01
Páka
Páka
  • 1004279V
02
Záslepka
Záslepka
  • 59914573
03
Růžice
Růžice
  • 59914572
04
Krycí díl, d 72 mm, for Compact
Krycí díl, d 72 mm, for Compact
  • 59914667
04
Kryt příruby, 75x75 mm
Kryt příruby, 75x75 mm
  • 59914213
05
Krycí díl, d 72 mm
Krycí díl, d 72 mm
  • 59914668
05
Kryt příruby, 75x75 mm
Kryt příruby, 75x75 mm
  • 59914214
06
Rukojeť regulátoru průtoku
Rukojeť regulátoru průtoku
  • 59914669
07
Růžice
Růžice
  • 59914671
08
Kryt příruby, 75x75 mm
Kryt příruby, 75x75 mm
  • 1003885V
08
Krycí díl, d 72 mm
Krycí díl, d 72 mm
  • 59914672
09
Průchodka
Průchodka
  • 59914673
10
Držák
Držák
  • 59912282
11
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
Ke stažení
12
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
13
Šroub, M4x45
Šroub, M4x45
  • 59912291