Varianten
01392183 | Keukenkraan met vaatwasventiel

HANSAMIX

EAN-code
4015474276666

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Additional features Ingebouwde beveiliging tegen terugstromen Voor gebruik in huis (conform DIN EN 1717)
  • Aerator CASCADE® perlator
  • Aansluiting Koperen aansluitpijpen
  • Afwasmachineklep Mechanische stopkraan voor vaatwasser
  • Hendel/greep Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend
  • Mechanische onderdelen ø 48 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling, Terugslagklep
  • Doucheonderdelen Doucheslang (1400 mm)
  • Speciale kenmerken Oppervlakken in contact met drinkwater bevatten minder dan 0,3% lood, Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Oppervlakte met watercontact zonder nikkelcoating
  • Uitloop Uittrekbare uitloop, Draaibare uitloop
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar)

Stroomkenmerken

  • Verlaagd debiet bij 3 bar 6 l/min
  • Debiet bij 3 bar 12 l/min

Technische eigenschappen

  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Materiaal brass
  • Sprong 235 mm
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

SP01392183 Keukenkraan met vaatwasventiel

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, L=93 mm
Hendel, L=93 mm
  • 01880083
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Joint klassiek uitloop
Joint klassiek uitloop
  • 59904778
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap
Kap
  • 59912647
3
Schroefoog, M50x1, SW45
Schroefoog, M50x1, SW45
  • 59904775
4
Binnenwerk, 4.8 eco
Binnenwerk, 4.8 eco
  • 59904601
Download
4.1
Instelring
Instelring
  • 59904759
5.1
Bevestigingsset, M33 x 1,5
Bevestigingsset, M33 x 1,5
  • 59912717
5.2
Dichting
Dichting
  • 59912646
Download
5.3
Verstevigingsplaat
Verstevigingsplaat
  • 59910008
6
Uitloop
Uitloop
  • 59912721
6.1
Doorvoernippel
Doorvoernippel
  • 59912724
7
Uitrekbare bek
Uitrekbare bek
  • 59912722
7.1
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
7.2
Filter sproeier voor handsproeier
Filter sproeier voor handsproeier
  • 59913878
7.3
Mousseur, M22/M24
Mousseur, M22/M24
  • 59905901
9
Slangen, L=1400
Slangen, L=1400
  • 59912720
9.2
Afdichtring, d 21x12x2
Afdichtring, d 21x12x2
  • 59912304
9.3
Retainer
Retainer
  • 59906600
10.1
Dichting, 9.5x14.4x2
Dichting, 9.5x14.4x2
  • 59912551
10.2
Koppelingsbuisdeel], M10x1, M14x1, L=230
Koppelingsbuisdeel], M10x1, M14x1, L=230
  • 59912718
11
Hendel
Hendel
  • 59910370
11.1
Binnenwerk, G1/2
Binnenwerk, G1/2
  • 59913457