SP44549503 Afwerkset voor douchekraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel
Hendel
  • 59913650
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Afdekplaat, 175x175 mm
Afdekplaat, 175x175 mm
  • 59913733
2.1
Kap, (2011-)
Kap, (2011-)
  • 59912511
2.2
O-ring, 41x3
O-ring, 41x3
  • 59913215
2.7
Cover plate holder
Cover plate holder
  • 59913697
Download
2.8
Schroef, M4 x 55
Schroef, M4 x 55
  • 59913698
3
Wall coupling
Wall coupling
  • 59913700
3.1
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
  • 59911384
3.2
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
N.I.
Inbouwverlengstuk kompleet, 20 mm
Inbouwverlengstuk kompleet, 20 mm
  • 59913590
Download