Varianten
51682281 | Wastafelkraan, 3 V

HANSADESIGNO Style

EAN-code
4057304006340

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Aerator PCA® perlator voor een drukonafhankelijke doorstroom, CACHÉ® perlator geïntegreerd in kraanhuis
  • Aansluiting Flexibele aansluitslangen
  • Elektronische onderdelen Controle eenheid
  • Handdouche Op afstand bediende Smart Bidetta
  • Hendel/greep Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend
  • Mechanische onderdelen ø 40 mm keramisch binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling, Thermostatische temperatuurregeling
  • Doucheonderdelen Doucheslang (1500 mm), Douchehouder
  • Speciale kenmerken 3S-installatie
  • Uitloop Vaste uitloop
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Veiligheidsblokkering tegen verbranden bij 38 °C

Software-instellingen

  • Max. looptijd 2 min

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar (met debietregelaar) 6 l/min

Technische eigenschappen

  • Aansluitmaat G3/8
  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +70°C
  • Materiaal brass
  • Sprong 119 mm
  • Werkdruk 1 - 10 bar

Elektronica

  • Batterij AA 1.5 V Lithium x 2, CR 2450 3 V

Voorschriften

  • EMC Directive 2014/30/EU
  • Geluidsklasse I (ISO 3822)
  • Veiligheidsklasse IP 55

Goedkeuringen

  • UN38.3 UN38-3 Energizer L91

SP51712283 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Hendel
Hendel
  • 59914574
02
Sierdop
Sierdop
  • 59914573
03
Kap
Kap
  • 59914649
04
Schroefring, M42 x1,5, SW 38
Schroefring, M42 x1,5, SW 38
  • 59914128
05
Binnenwerk , 4.0 Classic
Binnenwerk , 4.0 Classic
  • 59914129
Download
06
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 59914645
07
Mousseur, M18.5x1, TJ
Mousseur, M18.5x1, TJ
  • 59913366
08
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=130
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=130
  • 59914474
09
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59914475
Download
10
Wasser
Wasser
Stopgezet
  • 59913653
11
Nippel
Nippel
Stopgezet
  • 59914133
12
Flexibele aansluitingen, L=475, G3/8-M10x1 LH
Flexibele aansluitingen, L=475, G3/8-M10x1 LH
  • 59914468
N.I.
Trekstang
Trekstang
  • 59913459
N.I.
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59911441
N.I.
Handdouche
Handdouche
  • 59914162
N.I.
Doucheslang, L=1600
Doucheslang, L=1600
  • 54120500
N.I.
Douchehouder
Douchehouder
  • 04430100
Download