Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
0106310290 | Bidetová baterie

HANSAMIX

Ukončeno
Kód EAN
4015474540842
Datum dostupnosti
11/1998 12/2000

Vlastnosti

  • Páka/rukojeť Jedna ovládací páka / rukojeť, Páka se symboly teplé a studené vody
  • Barva Chrom/Zlatá

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP01063102 Bidetová baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka
Páka (Bílá)
Ukončeno
  • 5990188282
1
Páka, ( -2004 )
Páka, ( -2004 )
  • 59901882
1.1
Šroub, M5x8, SW2.5
Šroub, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Kluzné pouzdro (osazené)
Kluzné pouzdro (osazené)
  • 59904778
1.3
Plug, hot/cold
Plug, hot/cold
  • 59906705
2
Krytka
Krytka
  • 59906563
2
Krytka, (-1994)
Krytka, (-1994)
  • 59904756
2.1
Kroužek
Kroužek
  • 59905365
2.2
Upevňovací objímka
Upevňovací objímka
  • 59906695
3
Oční šroub, M50x1, SW45
Oční šroub, M50x1, SW45
  • 59904775
4
Kartuše, 4.8 eco
Kartuše, 4.8 eco
  • 59904601
Ke stažení
4.2
Stavěcí kroužek
Stavěcí kroužek
  • 59904759
5
Aerator, M24x1 A
Aerator, M24x1 A (Bílá)
  • 59905419
5.2
Spojovací díl táhel
Spojovací díl táhel
  • 59904624
5.3
O-kroužek, 42x3.5
O-kroužek, 42x3.5
  • 59904764
5.4
Těsnění, 48x33.5x2
Těsnění, 48x33.5x2
  • 59902283
5.5
Upevňovací deska
Upevňovací deska
  • 59904765
5.6
Šroub, M8x1, SW13
Šroub, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59910749
5.8
Roura
Roura
  • 59905681
5.8
Hadice
Hadice
  • 59912709
6
Aerator, M22x1 A
Aerator, M22x1 A
  • 59902365
6.1
Aerator, M22/24 A
Aerator, M22/24 A
  • 59902081
7
Aerator s kulovým kloubem
Aerator s kulovým kloubem
Ukončeno
  • 59905132
8
Aerator, M24 x 1 STD HC A
Aerator, M24 x 1 STD HC A
  • 59902366
8.1
Kulový kloub
Kulový kloub
  • 59904920
9
Vypouštěcí ventil
Vypouštěcí ventil
  • 59904620