Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
53259093 | Nadomítkový díl podom. vanové baterie

HANSADESIGNO

Ukončeno
Kód EAN
4015474277007
Datum dostupnosti
09/2014 03/2020
Náhradní výrobky
53259083

Vlastnosti
  • Podomítkové díly Čtvercová rozeta
  • Páka/rukojeť Pin - ovládací páka s tyčinkou, Jedna ovládací páka / rukojeť, Páka se symboly teplé a studené vody
  • Mechanické díly Filtr(y) na nečistoty, Zpětný ventil (-y)
  • Number of spray functions 1 proud
  • Díly sprch Sprchová hadice (1750 mm)
  • Rozstřikovač sprchy Intenzivní - povzbuzující proud vody
  • Barva Chrom
Vlastnosti průtoku
  • Průtok při 3 barech 20.4 / 13.2 l/min
Technické vlastnosti
  • Zdroj teplé vody max. +80°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP53259093 Nadomítkový díl podom. vanové baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka, 70 mm
Páka, 70 mm
  • 59913331
1.1
Šroub, M5x35
Šroub, M5x35
  • 59913299
1.4
O-kroužek, d 3x1.5
O-kroužek, d 3x1.5
  • 59913100
1.5
Víko
Víko
  • 59913332
2
Krytka
Krytka
  • 59913364
2.1
Kroužek
Kroužek
  • 59913363
2.2
O-kroužek, d 38x2
O-kroužek, d 38x2
  • 59913212
2.3
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59913448
3
Kryt příruby, 75x75 mm
Kryt příruby, 75x75 mm
  • 59914209
3.1
Kryt příruby, 75x75 mm
Kryt příruby, 75x75 mm
  • 59914212
3.3
O-kroužek, 60x3
O-kroužek, 60x3
  • 59913280
3.4
O-kroužek, d 40x2
O-kroužek, d 40x2
  • 59911507
5
Ovládací páka
Ovládací páka
  • 59913345
5.1
Páka, 9 mm M6
Páka, 9 mm M6
  • 59913348
5.2
Růžice
Růžice
  • 59914210
5.3
Šroub, M4x4
Šroub, M4x4
  • 59901027
5.4
Regulátor průtoku
Regulátor průtoku
  • 59911897
9
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
Ke stažení
9.1
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
9.3
Kryt příruby, 75x75 mm
Kryt příruby, 75x75 mm
  • 59913879
9.5
Držák
Držák
  • 59913289
9.6
[CZ3238]
[CZ3238]
  • 59912337
9.7
Šroub, M4x45
Šroub, M4x45
  • 59912291
9.8
Průchodka
Průchodka
  • 59913288
10
Ruční sprcha
Ruční sprcha
  • 54390100
Ke stažení
10.1
Regulátor průtoku
Regulátor průtoku
  • 59912777
N.I.
Prodloužení, (2015-)
Prodloužení, (2015-)
  • 59914337
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3.5 (-2015)
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3.5 (-2015)
  • 59913189
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm
Nástavec-sada, 30 mm
  • 59913190