Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
53122078 | Nadomítkový díl podom. vanové baterie

HANSADESIGNO

Ukončeno
Kód EAN
4015474185715
Datum dostupnosti
01/2015 12/2014

Vlastnosti

  • Mechanické díly Zpětný ventil (-y)
  • Barva Chrom

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP53122073 Nadomítkový díl podom. vanové baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka, 70 mm
Páka, 70 mm
  • 59913331
1.1
Šroub, M5x35
Šroub, M5x35
  • 59913299
1.4
O-kroužek, d 3x1.5
O-kroužek, d 3x1.5
  • 59913100
1.5
Víko
Víko
  • 59913332
1.5
Víko
Víko (Černá)
  • 59913333
1.5
Víko
Víko (Bílá)
  • 59913334
2
Krytka
Krytka
  • 59913364
2.1
Kroužek
Kroužek
  • 59913363
2.2
O-kroužek, d 38x2
O-kroužek, d 38x2
  • 59913212
2.3
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59913448
3
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59913449
3.1
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59913450
3.3
O-kroužek, 60,00 X 3,00
O-kroužek, 60,00 X 3,00
  • 59913280
4
Kartuše, 3.5 Eco
Kartuše, 3.5 Eco
  • 59912324
Ke stažení
4
Kartuše, 3.5 Classic
Kartuše, 3.5 Classic
  • 59913075
Ke stažení
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.2
O-kroužek, d 28.24x2.62
O-kroužek, d 28.24x2.62
  • 59912590
4.3
Upevňovací matice, M40x1, SW30
Upevňovací matice, M40x1, SW30
  • 59913210
4.4
O-kroužek, d 10.10x1.60
O-kroužek, d 10.10x1.60
  • 59905072
4.5
Oční šroub, M52 x 1, AF38
Oční šroub, M52 x 1, AF38
  • 59913274
4.6
O-kroužek, d 40x2
O-kroužek, d 40x2
  • 59911507
4.7
Adaptér
Adaptér
  • 59913282
5
Ovládací páka
Ovládací páka
  • 59913345
5.1
Páka, 9 mm M6
Páka, 9 mm M6
  • 59913348
5.2
Protective sleeve
Protective sleeve
  • 59913451
5.3
Kroužek
Kroužek
  • 59913285
5.4
Regulátor průtoku
Regulátor průtoku
  • 59911897
5.5
Oční šroub, M32 x 1,5
Oční šroub, M32 x 1,5
  • 59911898
5.6
Přepínač
Přepínač
  • 59912269
7
Výtokové rameno, L=190
Výtokové rameno, L=190
  • 59913452
7.1
Šroub, M6 x 9,5
Šroub, M6 x 9,5
  • 59901609
7.2
Vymezovací vložka
Vymezovací vložka
  • 59911840
7.3
O-kroužek, d 18x2
O-kroužek, d 18x2
  • 59913291
7.4
Krycí díl, d 72 mm
Krycí díl, d 72 mm
  • 59913278
7.5
O-kroužek, 41x2
O-kroužek, 41x2
  • 59913281
8
Aerator, M24x1 C
Aerator, M24x1 C
  • 59913131
8.1
Klíč k perlátoru, M24 x 1
Klíč k perlátoru, M24 x 1
  • 59913134
9
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
9.1
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
9.3
Kryt příruby, M70 x 1, D72 mm
Kryt příruby, M70 x 1, D72 mm
  • 59913287
9.5
Držák
Držák
  • 59913289
9.6
[CZ3238]
[CZ3238]
  • 59912337
9.7
Šroub, M4x45
Šroub, M4x45
  • 59912291
9.8
Průchodka
Průchodka
  • 59913288
10
Ruční sprcha
Ruční sprcha
  • 54390100
Ke stažení
11
Nástroj
Nástroj
  • 59912277
12
Nástroj
Nástroj
  • 59906409
N.I.
Prodloužení, (2015-)
Prodloužení, (2015-)
  • 59914337
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3,5   (-2015)
Nástavec-sada, 30 mm, HM 3,5 (-2015)
  • 59913189
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm
Nástavec-sada, 30 mm
  • 59913190