Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
41149542 | Nadomítkový díl podom. vanové baterie

HANSADESIGNO

Ukončeno
Kód EAN
4015474146952
Datum dostupnosti
01/2015 06/2017

Vlastnosti

  • Podomítkové díly Kulatá rozeta
  • Páka/rukojeť Rukojeť regulátoru teploty, Rukojeť regulátoru průtoku
  • Mechanické díly Termostatická kartuše  pro ovládání teploty, Zpětný ventil (-y)
  • Barva Chrom

Vlastnosti průtoku

  • Průtok při 3 barech 25.2 / 25.2 l/min

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Pracovní tlak 1 - 10 bar

SP41149042 Nadomítkový díl podom. vanové baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Páka
Páka
  • 59912941
1.1
Adaptér
Adaptér
  • 59912894
1.2
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912893
1.3
Páka, 80 mm
Páka, 80 mm
  • 59912128
1.4
Rukojeť regulátoru průtoku
Rukojeť regulátoru průtoku
  • 59912130
1.5
Šroub, M6x20
Šroub, M6x20
  • 59911228
2
Krycí díl
Krycí díl
  • 59912883
2
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59912929
2
Krycí díl, d 170 mm
Krycí díl, d 170 mm
  • 59913077
2.1
Krytka
Krytka
  • 59912896
2.3
Šroub, M5 x 25
Šroub, M5 x 25
  • 59912881
2.4
Krytka Eko dřez
Krytka Eko dřez
  • 59912924
2.5
Gumové těsnění
Gumové těsnění
  • 59913045
2.6
Snap
Snap
  • 59912926
2.7
Upevňovací část
Upevňovací část
  • 59912889
2.8
O-kroužek, d 7.65x1.78
O-kroužek, d 7.65x1.78
  • 59902337
2.9
Upevňovací deska
Upevňovací deska
  • 59913034
2.10
Šroub, M4.5x80
Šroub, M4.5x80
  • 59912890
3
Ovladač regulátoru teploty
Ovladač regulátoru teploty
  • 59912126
3.1
Šroub, M6 x 9,5
Šroub, M6 x 9,5
  • 59901609
3.2
Vymezovací vložka
Vymezovací vložka
  • 59911840
5
Přepínač
Přepínač
  • 59912985
5.3
Těsnící sada
Těsnící sada
  • 59912997
5.5
Seat
Seat
  • 59912229
6
Termoelement/Kartuše, 1/2" Varox
Termoelement/Kartuše, 1/2" Varox
  • 59912843
6.1
O-kroužek, d 26x2
O-kroužek, d 26x2
  • 59911081
7
Funkční jednotka
Funkční jednotka
  • 59912905
7
Funkční jednotka, H/C reversed
Funkční jednotka, H/C reversed
Ukončeno
  • 59912979
7.1
Blind nut
Blind nut
  • 59912984
7.2
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59912990
7.3
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
7.4
Připojovací šroubení, (2014-)
Připojovací šroubení, (2014-)
  • 59913885
7.5
O-kroužek, d 14,0 x d 2,0
O-kroužek, d 14,0 x d 2,0
  • 59912982
7.6
Kroužek
Kroužek
  • 59912989
7.7
O-kroužek, 50.52x1.78
O-kroužek, 50.52x1.78
  • 59906841
N.I.
[CZ3033]
[CZ3033]
  • 59912005
Ke stažení
N.I.
Nástavec-sada, 20 mm
Nástavec-sada, 20 mm
  • 59912754
Ke stažení