Vaše záložky
Hledat
Nabídka
Prohlížíte si produkty s ukončeným prodejem.
5313903590 | Nadomítkový díl podom. vanové baterie

HANSA

Ukončeno
Kód EAN
4015474048522
Datum dostupnosti
04/2001 12/2008

Vlastnosti

  • Páka/rukojeť Rukojeť regulátoru teploty
  • Mechanické díly Zpětný ventil (-y)
  • Barva Chrom/Zlatá

Technické vlastnosti

  • Zdroj teplé vody max. +90°C
  • Pracovní tlak 0.5 - 10 bar

SP53139035 Nadomítkový díl podom. vanové baterie

O cenách se informujte u regionálních maloobchodních prodejců.

Náhradní díly Kód Asistent pro náhradní díly
1
Ovladač regulátoru teploty
Ovladač regulátoru teploty
  • 59910152
1.1
Šroub, M6x6
Šroub, M6x6
  • 59912330
1.3
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59906355
1.4
Páka
Páka
  • 59905722
2
Krytka
Krytka
  • 59912327
3
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59912256
3.1
Kryt příruby
Kryt příruby
  • 59912259
4
Termoelement/Kartuše, 1/2"
Termoelement/Kartuše, 1/2"
  • 59904501
4.1
O-kroužek, d 27x2
O-kroužek, d 27x2
  • 59901532
4.2
O-kroužek, 35.00x2.50
O-kroužek, 35.00x2.50
  • 59905020
4.5
Filtr, 0,16 mm
Filtr, 0,16 mm
  • 59905036
4.7
Oční šroub, M52 x 1, SW 50
Oční šroub, M52 x 1, SW 50
  • 59911516
4.8
O-kroužek, 50.52x1.78
O-kroužek, 50.52x1.78
  • 59906841
4.9
Adaptér
Adaptér
  • 59911514
4.10
O-kroužek, d 40x2
O-kroužek, d 40x2
  • 59911507
5
Ovládací páka
Ovládací páka
  • 59912262
5.1
Krytka
Krytka (Zlatá)
Ukončeno
  • 59912309
5.1
Krytka
Krytka
  • 59912308
5.2
Oční šroub, M42 x 1, SW 45
Oční šroub, M42 x 1, SW 45
  • 59912321
5.3
Těsnící kroužek
Těsnící kroužek
  • 59912320
5.5
Vřetena
Vřetena
  • 59912319
5.6
Oční šroub, M32 x 1,5
Oční šroub, M32 x 1,5
  • 59911898
5.7
Přepínač
Přepínač
  • 59912269
5.8
O-kroužek, d 24x2
O-kroužek, d 24x2
  • 59911835
9
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadice, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
9.1
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
Těsnicí kroužek, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Zpětný ventil
Zpětný ventil
  • 59905714
9.3
Kryt příruby, M70 x 1
Kryt příruby, M70 x 1
  • 59912287
9.4
Kroužek
Kroužek
  • 59912286
9.5
Držák
Držák
  • 59912282
9.6
[CZ3238]
[CZ3238]
  • 59912337
9.7
Šroub, M4x45
Šroub, M4x45
  • 59912291
9.8
Průchodka
Průchodka
  • 59912290
10
Ruční sprcha
Ruční sprcha (Chrom/Zlatá)
  • 599043390
10
Ruční sprcha
Ruční sprcha
Ukončeno
  • 04320100
Ke stažení
10.1
Šroubení pro připojení hadice, G1/2
Šroubení pro připojení hadice, G1/2
Ukončeno
  • 59912237
10.2
Filtr
Filtr
  • 59906859
N.I.
Prodloužení, L=30
Prodloužení, L=30
  • 59912162
N.I.
Prodloužení
Prodloužení
  • 59912169
N.I.
Nástavec-sada, 30 mm
Nástavec-sada, 30 mm
  • 59912235