SP01192183 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, L=93 mm
Hendel, L=93 mm
  • 01880083
1
Hendel, 138 mm
Hendel, 138 mm
  • 01880076
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Joint klassiek uitloop
Joint klassiek uitloop
  • 59904778
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap
Kap
  • 59912647
3
Bevestigingsschroeven, M50x1, SW45
Bevestigingsschroeven, M50x1, SW45
  • 59904890
4
Binnenwerk, 4.8 eco
Binnenwerk, 4.8 eco
  • 59904601
Download
4.1
Instelring
Instelring
  • 59904759
5.1
Trekstang
Trekstang
  • 59914050
5.2
Gewrichtstuk
Gewrichtstuk
  • 59904624
5.4
Afstandhouder
Afstandhouder
  • 59914051
5.5
Fixing plate
Fixing plate
  • 59904765
5.6
Schroef, M8x1, SW13
Schroef, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
5.8
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
  • 59912550
5.9
Dichting
Dichting
  • 59912646
Download
5.10
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
5.11
Dichting, 40.3x6
Dichting, 40.3x6
  • 59911387
5.12
O-ring, d 7.65x1.78
O-ring, d 7.65x1.78
  • 59902337
6
Mousseur, M24x1 (2011-)
Mousseur, M24x1 (2011-)
  • 59913739
7
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59904620
8
Uitloop
Uitloop
  • 59914052