Wensenlijstje
Zoeken
Menu

SP08619175 Afwerkset voor douchekraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Afdekplaat, d 205 mm
Afdekplaat, d 205 mm
  • 59911969
1.1
Kap (Wit)
  • 59911572
1.1
Kap (Goud)
  • 59911575
1.1
Kap
  • 59911570
1.2
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59906355
1.2
Temperature adjustment limiter (Goud)
  • 59905713
1.3
Schroef, M5x65
Schroef, M5x65
  • 59904847
1.3
Schroef, M5x65 (Goud)
  • 59904849
1.3
Schroef, M5x65 (Wit)
Stopgezet
  • 59906672
1.5
Rubberen pakking
Rubberen pakking
  • 59912232
1.6
O-ring, 55,00 X 2,00
O-ring, 55,00 X 2,00
  • 59912543
2
Hendel
Hendel
  • 59905722
2
Hendel (Wit)
  • 59906138
3
Temperatuur hendel
Temperatuur hendel
  • 59910304
3
Temperatuur hendel (Wit)
  • 59910306
3.1
Schroef, M6 x 9,5
Schroef, M6 x 9,5
  • 59901609
3.2
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59911840
4
Inbouwverlengstuk kompleet, 35 mm
Inbouwverlengstuk kompleet, 35 mm
  • 59911438
Download