Wensenlijstje
Zoeken
Menu

SP53122083 Badkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Hendel
Hendel
  • 59914574
02
Sierdop
Sierdop
  • 59914573
03
Rosassen
Rosassen
  • 59914572
04
Afdekplaat, d 72 mm, for Compact
  • 59914667
04
Afdekplaat, 75x75 mm, for Compact
  • 59914675
05
Afdekplaat, d 72 mm
  • 59914668
05
Afdekplaat, 75x75 mm
  • 59914676
06
Debiethendel
  • 59914669
07
Rosassen
  • 59914671
08
Uitloop
  • 59914674
09
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 59914645
10
Mousseur, M18.5x1
  • 59914662
11
O-ring, d 18x2
O-ring, d 18x2
  • 59913291
12
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59911840
13
Schroef, M6x5, SW3
  • 59912916
14
Afdekplaat, 75x75 mm
  • 59914678
14
Afdekplaat, d 72 mm
  • 59913278
15
Afdekplaat, 75x75 mm
  • 59914677
15
Afdekplaat, d 72 mm
  • 59914672
16
Doorvoernippel
  • 59914673
17
Houder
Houder
  • 59912282
18
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
19
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
20
Schroef, M4 x 45
Schroef, M4 x 45
  • 59912291