Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu
Variants
08385292 | Umývadlová batéria

HANSATEMPRA

Kód EAN
4015474053922

Nájdite miestneho predajcu
Vlastnosti
  • Additional features Retrofit bezpečnostný zámok 59912005, možno objednať samostatne.
  • Aerátor CASCADE® - aerátor
  • Pripojenie Excentrické etážky, Uzatvárací ventil (y)
  • Páka/rukoväť Rukoväť regulátora teploty vody, Rukoväť regulátora prietoku vody, Dlhá páka, Bezpečnostná funkcia pre teplotu vody
  • Mechanické diely Uzatvárací vršok s keramickými doštičkami, Termostatická kartuša pre ovládanie teploty, Spätný ventil (-y), Filter, filtre na nečistoty
  • Špeciálne funkcie Telo batérie z mosadze DZR, Vodné cesty bez poniklovania, Tepelná dezinfekcia podľa predpisu DVGW W 551
  • Výtokové rameno Otočné výtokové rameno, Model so samovypúšťacím systémom, Uzamykateľné v strednej polohe, Liata konštrukcia
  • Farba Chróm
  • Teplota Funkcie pre nastavenie maximálnej teploty a prietoku vody, Nastaviteľný obmedzovač teploty vody (súčasť dodávky, možnosť dodatočnej inštalácie), Bezpečnostná poistka proti obareniu pri 38 °C
Atribúty prietoku
  • Prietok pri tlaku 3 bar 12 l/min
Technické vlastnosti
  • Spätná klapka (STN EN 1717) AA
  • Spojovacia veľkosť G1/2
  • Veľkosť DN (menovitý rozmer) DN15
  • Dodávka teplej vody max. +80°C
  • Vzdialenosť na inštaláciu 150 ± 20 mm
  • Materiál Mosadz
  • Projekcia 270 mm
  • Pracovný tlak 1 - 10 bar
Predpisy
  • Norma EN EN 1111
  • Trieda hlučnosti I (ISO 3822)

SP08382202 Umývadlová batéria

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
1.1
Pripojovacie matice, G3/4, AF30
Pripojovacie matice, G3/4, AF30
  • 59902230
1.2
Vsuvka
Vsuvka
  • 59911075
1.3
Tesnenie s filtrom, G3/4
Tesnenie s filtrom, G3/4
  • 59911076
2
Etážky s guľovým ventilom a ružicou, G1/2xG3/4
Etážky s guľovým ventilom a ružicou, G1/2xG3/4 (Chróm)
  • 59902034
2.1
Kryt príruby
Kryt príruby (Chróm)
  • 59904796
3
Ovládacia rukoväť
Ovládacia rukoväť
  • 59911377
3
Ovládacia rukoväť, (2004-)
Ovládacia rukoväť, (2004-) (Chróm)
  • 59912715
3.1
Skrutka, M5x40
Skrutka, M5x40
Ukončené
  • 59911378
3.1
Skrutka, M4x18 (2004-)
Skrutka, M4x18 (2004-) (Chróm)
  • 59912716
4
Sedlo, G1/2, DN 15
Sedlo, G1/2, DN 15
  • 59901530
4
Sedlo, G1/2, 90°, (2004-)
Sedlo, G1/2, 90°, (2004-)
  • 59912626
5
Rukoväť regulátora teploty, (2011-), disinfektion
Rukoväť regulátora teploty, (2011-), disinfektion (Chróm)
  • 59913869
5
Rukoväť regulátora teploty, 38° limited
Rukoväť regulátora teploty, 38° limited (Chróm)
  • 59911726
5
Rukoväť regulátora teploty
Rukoväť regulátora teploty (Chróm)
  • 59911830
5.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59911660
5.2
Skrutka, M6x9.5
Skrutka, M6x9.5
  • 59901609
5.3
Vymedzovacia vložka
Vymedzovacia vložka (Chróm)
  • 59911840
6
Termoelement/Kartuš, H/C reversed
Termoelement/Kartuš, H/C reversed
  • 59911527
6
Termoelement/Kartuš
Termoelement/Kartuš
  • 59911525
6.1
O-krúžok, d 26x2
O-krúžok, d 26x2
  • 59911081
6.2
Prítlačná matica, M34x1, SW32
Prítlačná matica, M34x1, SW32
  • 59911082
7
Spätný ventil
Spätný ventil
  • 59905714
8
Výtokové rameno, L=145 (2019-)
Výtokové rameno, L=145 (2019-) (Chróm)
  • 59914768
8
Výtokové rameno, L=170 (2019-)
Výtokové rameno, L=170 (2019-) (Chróm)
  • 59914766
8
Výtokové rameno, L=145
Výtokové rameno, L=145 (Chróm)
  • 59911380
8
Výtokové rameno, L=170
Výtokové rameno, L=170 (Chróm)
  • 59911183
8
Výtokové rameno, L=235
Výtokové rameno, L=235 (Chróm)
  • 59910417
8
Výtokové rameno, L=96
Výtokové rameno, L=96 (Chróm)
  • 59910419
8.1
O-krúžok, d 15x2.5
O-krúžok, d 15x2.5
  • 59910423
8.2
Obmedzovač
Obmedzovač
  • 59910422
8.3
Upevňovacia skrutka, M6x12, AF2.5
Upevňovacia skrutka, M6x12, AF2.5
  • 59904804
8.4
Sada na údržbu
Sada na údržbu
  • 59912230
9
Obmedzovač
Obmedzovač
  • 59910421
9.1
Skrutka, M6x10, 2,5
Skrutka, M6x10, 2,5
  • 59911435
10
Aerator, M24x1 A, low pressure
Aerator, M24x1 A, low pressure (Chróm)
  • 59902692
10
Aerator, M24x1 STD HC A
Aerator, M24x1 STD HC A (Chróm)
  • 59902366
10.1
Aerator, M22/24 A
Aerator, M22/24 A
  • 59902081
N.I.
Emptying valve
Emptying valve
  • 59912483
N.I.
Rebound pin
Rebound pin
  • 59912005
Stiahnuť
N.I.
Zavzdušňovací ventil, DN15
Zavzdušňovací ventil, DN15
  • 59911330
HANSA, Rebound pin, 59912005
HANSA
Rebound pin
59912005
HANSA, Emptying valve, 59912483
HANSA
Emptying valve
59912483
HANSA, Rinsing part, 59912853
HANSA
Rinsing part
59912853
Zákazníci, ktorí si toto prezreli, si prezreli tiež
HANSATEMPRA, Umývadlová batéria, 08382202
HANSATEMPRA
Umývadlová batéria
08382202
HANSATEMPRA, Umývadlová batéria, 08382212
HANSATEMPRA
Umývadlová batéria
08382212
HANSATEMPRA, Umývadlová batéria, 08382292
HANSATEMPRA
Umývadlová batéria
08382292
HANSATEMPRA, Umývadlová batéria, 08385202
HANSATEMPRA
Umývadlová batéria
08385202