Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu
58429103 | Sprchová batéria s dažďovou sprchou

HANSATEMPRA Style

Kód EAN
4015474171336

Nájdite miestneho predajcu

Vlastnosti

  • Additional features zabezpečené proti spätnému toku pri použití v domácnosti (podľa DIN EN 1717)
  • Pripojenie Excentrické etážky, Krycia doska (y), Tlmiče
  • Prepínač Otočný prepínač, Prepínač integrovaný do ovládača prietoku
  • Páka/rukoväť Rukoväť regulátora teploty vody, Rukoväť regulátora prietoku vody
  • Mechanické diely Termostatická kartuša pre ovládanie teploty, Spätný ventil (-y), Filter, filtre na nečistoty
  • Súčasti sprchy Ručná sprcha, Sprchová tyč, Hlavová sprcha, Sprchová tyč s nastaviteľnou roztečou úchytov, Sprchová hadica (1600 mm), Variabilné montážne body, Otočné pripojenie guľového kĺbu, Technológia proti usadeninám (ľahko sa čistí)
  • Lúč sprchy Intenzívny prúd
  • Špeciálne funkcie Telo batérie z mosadze DZR
  • Farba Chróm
  • Teplota Nastaviteľný obmedzovač teploty vody (súčasť dodávky, možnosť dodatočnej inštalácie), Bezpečnostná poistka proti obareniu pri 38 °C

Atribúty prietoku

  • Prietok pri tlaku 3 bar 12 / 13.2 l/min

Technické vlastnosti

  • Spojovacia veľkosť G1/2
  • Veľkosť DN (menovitý rozmer) DN15
  • Dodávka teplej vody max. +65°C
  • Vzdialenosť na inštaláciu cc150 ± 15 mm
  • Projekcia 450 mm
  • Pracovný tlak 1 - 10 bar

SP58429103 Sprchová batéria s dažďovou sprchou

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
1
Pripojovacie rameno pre tanierovú sprchu, d 18
Pripojovacie rameno pre tanierovú sprchu, d 18
  • 59913473
1.1
Tanierová sprcha, d 220 mm
Tanierová sprcha, d 220 mm
  • 59912432
1.2
O-krúžok, 20x2
O-krúžok, 20x2
  • 59912435
1.3
Tryska doska, (-2013)
Tryska doska, (-2013)
  • 59912908
2
Vnútorná konzola
Vnútorná konzola
  • 59913472
2.1
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59913021
2.2
Skrutka, M5x6, SW2.5
Skrutka, M5x6, SW2.5
  • 59912617
3
Jazdec/nosič sprchy, d:18 mm
Jazdec/nosič sprchy, d:18 mm
  • 59912781
4
Ručná sprcha
Ručná sprcha
  • 54390100
Stiahnuť
4.1
Filtre
Filtre
  • 59906859
4.2
Regulátor prietoku
Regulátor prietoku
  • 59912777
4.3
Regulátor prietoku
Regulátor prietoku
  • 59912777
5
Sprchová hadica, L=1600
Sprchová hadica, L=1600
  • 54120500
5.1
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
  • 59912304
6
Termostat
Termostat
  • 59913600
6.1
Pripojovacie matice, G3/4, AF 30
Pripojovacie matice, G3/4, AF 30
  • 59902230
6.2
Vsuvka
Vsuvka
  • 59911075
6.3
Tesnenie s filtrom, G3/4
Tesnenie s filtrom, G3/4
  • 59911076
7
Excentrická spojka, G3/4 x G1/2
Excentrická spojka, G3/4 x G1/2
  • 59910254
7.2
Tlmič
Tlmič
  • 59904792
7.4
Kryt príruby
Kryt príruby
  • 59913105
7.5
Ružice
Ružice
  • 59913106
8
Rukoväť regulátora prietoku vody, (2010-)
Rukoväť regulátora prietoku vody, (2010-)
  • 59913777
8
Rukoväť regulátora prietoku vody
Rukoväť regulátora prietoku vody
  • 59913391
8.2
Nastavovací krúžok
Nastavovací krúžok
  • 59913466
9
Prepínač
Prepínač
  • 59913468
9.1
Klzné puzdro
Klzné puzdro
  • 59912158
9.2
Prítlačná matica, M34 x 1, AF 32
Prítlačná matica, M34 x 1, AF 32
  • 59913467
10
Rukoväť regulátora teploty
Rukoväť regulátora teploty
  • 59913393
10
Rukoväť regulátora teploty, (2010-)
Rukoväť regulátora teploty, (2010-)
  • 59913778
10.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59913465
10.2
Skrutka, M5x8, SW2.5
Skrutka, M5x8, SW2.5
  • 59904755
10.3
Vymedzovacia vložka
Vymedzovacia vložka
  • 59911840
10.4
Držiak spršky
Držiak spršky
  • 59913464
Stiahnuť
11
Termoelement/Kartuš, H/C reversed
Termoelement/Kartuš, H/C reversed
  • 59913463
11
Termoelement/Kartuš
Termoelement/Kartuš
  • 59913311
11.1
O-krúžok, d 26x2
O-krúžok, d 26x2
  • 59911081
11.2
Prítlačná matica, M34 x 1, SW45
Prítlačná matica, M34 x 1, SW45
  • 59911082
12
Spätný ventil
Spätný ventil
  • 59905714
12.1
Závit bradavky, G 1/2 x M 18 x 1
Závit bradavky, G 1/2 x M 18 x 1
  • 59911384
12.2
Adaptér, M10x1 SW6
Adaptér, M10x1 SW6
  • 59913474
12.3
O-krúžok, d 9.19x2.62
O-krúžok, d 9.19x2.62
  • 59913475
12.4
O-krúžok, d 8,1  X d 1,6
O-krúžok, d 8,1 X d 1,6
  • 59910692
N.I.
Ppripojovacie šróbenie, G1/2, M24x1
Ppripojovacie šróbenie, G1/2, M24x1
  • 59913137