Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu
57302011 | Vaňová a sprchová podomietková batéria, 72mm

HANSASTELA

Kód EAN
4015474162990

Nájdite miestneho predajcu

Vlastnosti

  • Aerátor CACHÉ® - zapustený aerátor umiestnený priamo vo výtokovom ramene, CASCADE® - aerátor
  • Podomietkové diely Guľatá rozeta
  • Páka/rukoväť Jedna ovládacia páka / rukoväť, Páka so symbolom teplej a studenej vody, Pin - tyčinková páka
  • Mechanické diely Spätný ventil (-y)
  • Súčasti sprchy Sprchová hadica (1750 mm)
  • Lúč sprchy Intenzívny prúd
  • Špeciálne funkcie Telo batérie z mosadze DZR, Otočné vedenie hadice
  • Farba Chróm

Atribúty prietoku

  • Prietok pri tlaku 3 bar 20.4 / 13.2 l/min

Technické vlastnosti

  • Dodávka teplej vody max. +90°C
  • Projekcia 177 mm
  • Pracovný tlak 0.5 - 10 bar

SP57302011 Vaňová a sprchová podomietková batéria

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
1
Ovládacia rukoväť, 45 mm   (2011-)
Ovládacia rukoväť, 45 mm (2011-)
  • 59913272
1.1
Skrutka, M5x28, SW2.5
Skrutka, M5x28, SW2.5
  • 59913273
1.4
O-krúžok, d 3x1.5
O-krúžok, d 3x1.5
  • 59913100
1.5
Klobúk,krytka , (2011-)
Klobúk,krytka , (2011-)
  • 59913271
2
Krytka, 33 x 3 mm
Krytka, 33 x 3 mm
  • 59912504
2.1
Ružice
Ružice
  • 59913275
2.2
Krúžok
Krúžok
  • 59913285
3
Kryt príruby, d 72 mm, for Compact
Kryt príruby, d 72 mm, for Compact
  • 59913276
3.1
Kryt príruby, d 72 mm
Kryt príruby, d 72 mm
  • 59913277
3.2
O-krúžok, 49x2
O-krúžok, 49x2
  • 59913279
3.3
O-krúžok, 60,00 X 3,00
O-krúžok, 60,00 X 3,00
  • 59913280
4
Kartuš, 3.5 Eco
Kartuš, 3.5 Eco
  • 59912324
Stiahnuť
4
Kartuš, 3.5 Classic
Kartuš, 3.5 Classic
  • 59913075
Stiahnuť
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.2
O-krúžok, d 28.24x2.62
O-krúžok, d 28.24x2.62
  • 59912590
4.3
Prítlačná matica, M40x1, SW30
Prítlačná matica, M40x1, SW30
  • 59913210
4.4
O-krúžok, d 10.10x1.60
O-krúžok, d 10.10x1.60
  • 59905072
4.5
Očné skrutka, M52 x 1, AF38
Očné skrutka, M52 x 1, AF38
  • 59913274
4.6
O-krúžok, d 40x2
O-krúžok, d 40x2
  • 59911507
4.7
Adaptér
Adaptér
  • 59913282
5
Krytka prepínača
Krytka prepínača
  • 59913283
5.1
Pin, M6, 21 mm
Pin, M6, 21 mm
  • 59913284
5.2
Regulátor prietoku
Regulátor prietoku
  • 59911897
5.3
Očné skrutka, M32 x 1,5
Očné skrutka, M32 x 1,5
  • 59911898
5.4
Prepínač
Prepínač
  • 59912269
5.8
O-krúžok (komplet), d 24x2
O-krúžok (komplet), d 24x2
  • 59911835
7
Výtokové rameno, L=178
Výtokové rameno, L=178
  • 59913290
7.1
Skrutka, M6 x 9,5
Skrutka, M6 x 9,5
  • 59901609
7.2
Vymedzovacia vložka
Vymedzovacia vložka
  • 59911840
7.3
O-krúžok, d 18x2
O-krúžok, d 18x2
  • 59913291
7.4
Krycí diel, d 72 mm
Krycí diel, d 72 mm
  • 59913278
7.5
O-krúžok, 41x2
O-krúžok, 41x2
  • 59913281
8
Aerator, M24x1 C
Aerator, M24x1 C
  • 59913131
8.1
Kľúč k perlátora, M24 x 1
Kľúč k perlátora, M24 x 1
  • 59913134
9
Sprchová hadica, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadica, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
9.1
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Spätný ventil
Spätný ventil
  • 59905714
9.3
Kryt príruby, M70 x 1, D72 mm
Kryt príruby, M70 x 1, D72 mm
  • 59913287
9.5
Držiak
Držiak
  • 59913289
9.6
[SK3238]
[SK3238]
  • 59912337
9.7
Skrutka, M4x45
Skrutka, M4x45
  • 59912291
9.8
Prechodka
Prechodka
  • 59913288
10
Ručná sprcha
Ručná sprcha
  • 59913286
10.1
Regulátor prietoku
Regulátor prietoku
  • 59912777
11
Nástroj
Nástroj
  • 59912277
N.I.
Predĺženie upevňovacej skrutky, (2015-)
Predĺženie upevňovacej skrutky, (2015-)
  • 59914337
N.I.
Nadstavný segment, 30 mm
Nadstavný segment, 30 mm
  • 59913190
N.I.
Nadstavný segment, 30 mm, HM 3,5   (-2015)
Nadstavný segment, 30 mm, HM 3,5 (-2015)
  • 59913189