Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu

SP51692293 Stojanková batéria pre umývadlovú misu

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
01
Ovládacia rukoväť
Ovládacia rukoväť
  • 59914637
02
Vymedzovacia vložka
Vymedzovacia vložka
  • 59913762
03
Skrutka, M5x8, SW2.5
Skrutka, M5x8, SW2.5
  • 59904755
04
Krytka
Krytka
  • 59914638
05
Prítlačná matica, M32x1, SW24
Prítlačná matica, M32x1, SW24
  • 59913958
06
Kartuš, 2.5
Kartuš, 2.5
  • 59913914
07
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 59914645
08
Aerator, M18.5x1, TJ
Aerator, M18.5x1, TJ
  • 59913366
09
Gumové tesnenie
Gumové tesnenie
  • 59914650
10
Upevňovací set
Upevňovací set
  • 59913371
11
Flexibilná hadička, L=620, G3/8-M10x1
Flexibilná hadička, L=620, G3/8-M10x1
  • 59914289