Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu
Prezeráte ukončené produkty.
01536176 | Umývadlová batéria

HANSACLINICA

Ukončené
Kód EAN
4015474135802
Dátum dostupnosti
10/2006 09/2018

Vlastnosti
  • Aerátor Aerátor s laminárnym prúdom vody
  • Pripojenie Excentrické etážky, Krycia doska (y), Tlmiče
  • Páka/rukoväť Jedna ovládacia páka / rukoväť, Strmeňová páka, Dlhá páka, Páka so symbolom teplej a studenej vody
  • Mechanické diely ø 48 mm keramická Eco kartuša pre ovládanie teploty a prietoku vody
  • Špeciálne funkcie Telo batérie z mosadze DZR, Vodné cesty bez poniklovania
  • Výtokové rameno Otočné výtokové rameno, Uzamykateľné v strednej polohe
  • Farba Chróm
  • Teplota Funkcie pre nastavenie maximálnej teploty a prietoku vody, Nastaviteľný obmedzovač teploty vody (súčasť dodávky, možnosť dodatočnej inštalácie)
Atribúty prietoku
  • Prietok Eco pri 3 bar 6 l/min
  • Prietok pri tlaku 3 bar 12 l/min
Technické vlastnosti
  • Veľkosť DN (menovitý rozmer) DN15
  • Dodávka teplej vody max. +80°C
  • Vzdialenosť na inštaláciu cc150 ± 20 mm
  • Materiál Mosadz
  • Projekcia 215 mm
  • Pracovný tlak 0.5 - 10 bar
Predpisy
  • Norma EN EN 817
  • Trieda hlučnosti I (ISO 3822)

SP01526176 Umývadlová batéria

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
1
Ovládacia rukoväť, L=110
Ovládacia rukoväť, L=110 (Chróm)
Ukončené
  • 01580076
1.1
Skrutka, M5x8, SW2.5
Skrutka, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Klzné puzdro
Klzné puzdro
  • 59904778
1.3
Záslepka
Záslepka (Sivá)
  • 59912112
2
Krytka
Krytka (Chróm)
  • 59906563
2.1
Clamping ring
Clamping ring
  • 59913073
2.2
O-krúžok, d 46x2
O-krúžok, d 46x2
  • 59912470
3
Skrutka, M50x1, SW45
Skrutka, M50x1, SW45
  • 59913069
4
Kartuš, 4.8 eco
Kartuš, 4.8 eco
  • 59904601
Stiahnuť
4.1
Hot water limiter
Hot water limiter
  • 59904759
5.1
Upevňovacia skrutka, M6x12, AF2.5
Upevňovacia skrutka, M6x12, AF2.5
  • 59904804
8
Výtokové rameno, L=116
Výtokové rameno, L=116 (Chróm)
Ukončené
  • 59912048
8
Výtokové rameno, L=235 (2019-)
Výtokové rameno, L=235 (2019-) (Chróm)
  • 59914767
8
Výtokové rameno, L=96 (2019-)
Výtokové rameno, L=96 (2019-) (Chróm)
  • 59914765
8
Výtokové rameno, L=170 (2019-)
Výtokové rameno, L=170 (2019-) (Chróm)
  • 59914766
8
Výtokové rameno, L=145
Výtokové rameno, L=145 (Chróm)
  • 59911380
8
Výtokové rameno, L=170
Výtokové rameno, L=170 (Chróm)
  • 59911183
8
Výtokové rameno, L=235
Výtokové rameno, L=235 (Chróm)
  • 59910417
8
Výtokové rameno, L=96
Výtokové rameno, L=96 (Chróm)
  • 59910419
8.1
O-krúžok, d 15x2.5
O-krúžok, d 15x2.5
  • 59910423
8.2
Obmedzovač
Obmedzovač
  • 59910421
8.3
Obmedzovač
Obmedzovač
  • 59910422
8.4
Sada na údržbu
Sada na údržbu
  • 59912230
8.5
Emptying valve
Emptying valve
  • 59912483
8.6
Adaptér, M18x1
Adaptér, M18x1
Ukončené
  • 59913074
11
Aerator, M24x1, 7 l/min (-2013)
Aerator, M24x1, 7 l/min (-2013)
Ukončené
  • 59912004
11
Aerator, M24x1 STD PL HC A Laminar (2013-)
Aerator, M24x1 STD PL HC A Laminar (2013-) (Chróm)
  • 59914054
12
Pripojovacie matice, G3/4, AF30
Pripojovacie matice, G3/4, AF30
  • 59902230
12.1
Seat, G1/2, L, WAF10
Seat, G1/2, L, WAF10
  • 59904618
12.2
Tesniaci krúžok, 23.9x15.2x2
Tesniaci krúžok, 23.9x15.2x2
  • 59902689
13
Excentrický, G3/4xG1/2
Excentrický, G3/4xG1/2 (Chróm)
  • 59904793
13.1
Kryt príruby
Kryt príruby (Chróm)
  • 59904796
13.2
Tlmič
Tlmič
  • 59904792
13.3
Excentrická spojka, G3/4xG1/2, DN15
Excentrická spojka, G3/4xG1/2, DN15
  • 59910254
14
Etážky s guľovým ventilom a ružicou, G1/2xG3/4
Etážky s guľovým ventilom a ružicou, G1/2xG3/4 (Chróm)
  • 59902034
N.I.
Skrutka, M6x10, 2,5
Skrutka, M6x10, 2,5
  • 59911435
N.I.
Kľúč, SW45/SW50
Kľúč, SW45/SW50
  • 59905190
HANSA, Emptying valve, 59912483
HANSA
Emptying valve
59912483
Zákazníci, ktorí si toto prezreli, si prezreli tiež
HANSAMIX, Umývadlová a drezová batéria, 01692183
HANSAMIX
Umývadlová a drezová batéria
01692183
HANSAMIX, Umývadlová a drezová batéria, 01692283
HANSAMIX
Umývadlová a drezová batéria
01692283
HANSAMIX, Umývadlová a drezová batéria, 01948183
HANSAMIX
Umývadlová a drezová batéria
01948183
HANSAMIX, Umývadlová a drezová batéria, 01948283
HANSAMIX
Umývadlová a drezová batéria
01948283
HANSAMIX, Umývadlová a drezová batéria, 01949283
HANSAMIX
Umývadlová a drezová batéria
01949283
HANSAMIX, Umývadlová batéria, 01968183
HANSAMIX
Umývadlová batéria
01968183
HANSAMIX, Umývadlová batéria, 01968283
HANSAMIX
Umývadlová batéria
01968283
HANSAMIX, Umývadlová batéria, 01969283
HANSAMIX
Umývadlová batéria
01969283
HANSAMEDIPRO, Umývadlová batéria, 02532203
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová batéria
02532203
HANSAMEDIPRO, Umývadlová batéria, 02542202
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová batéria
02542202
HANSAMEDIPRO, Umývadlová batéria, 02552203
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová batéria
02552203
HANSAMEDIPRO, Umývadlová batéria, 02552205
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová batéria
02552205
HANSAMEDIPRO, Umývadlová batéria, 02552206
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová batéria
02552206
HANSAMEDIPRO, Umývadlová batéria, 02562202
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová batéria
02562202
HANSAMEDIPRO, Umývadlová a drezová batéria, 02572203
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová a drezová batéria
02572203
HANSAMEDIPRO, Umývadlová batéria, 02572205
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová batéria
02572205
HANSAMEDIPRO, Umývadlová a drezová batéria, 02572206
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová a drezová batéria
02572206
HANSAMEDIPRO, Umývadlová batéria, 02582202
HANSAMEDIPRO Protec
Umývadlová batéria
02582202