Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu

SP53249140 Podom. teleso sprch. a vaňovej batérie

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
01
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
  • 59912304
02
Spätný ventil
Spätný ventil
  • 59905714
03
Sprchová hadica, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadica, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
04
Kryt príruby, M70 x 1
Kryt príruby, M70 x 1
  • 59912287
05
Trecí krúžok
Trecí krúžok
  • 59912286
06
Držiak
Držiak
  • 59912282
07
[SK3238]
[SK3238]
  • 59912337
08
Skrutka, M4x45
Skrutka, M4x45
  • 59912291
09
Prechodka
Prechodka
  • 59912290