Vaše záložky
Vyhľadávanie
Menu
Prezeráte ukončené produkty.
53122077 | Vaňová a sprchová podomietková batéria

HANSADESIGNO

Ukončené
Kód EAN
4015474182035
Dátum dostupnosti
09/2014 12/2014

Vlastnosti

  • Mechanické diely Spätný ventil (-y)
  • Farba Chróm

Technické vlastnosti

  • Dodávka teplej vody max. +90°C
  • Pracovný tlak 0.5 - 10 bar

SP53122073 Vaňová a sprchová podomietková batéria

Opýtajte sa na ceny Vašich lokálnych maloobchodných predajcov.

Náhradné diely Kód Sprievodca pre náhradné diely
1
Ovládacia rukoväť, 70 mm
Ovládacia rukoväť, 70 mm
  • 59913331
1.1
Skrutka, M5x35
Skrutka, M5x35
  • 59913299
1.4
O-krúžok, d 3x1.5
O-krúžok, d 3x1.5
  • 59913100
1.5
Klobúk,krytka
Klobúk,krytka
  • 59913332
1.5
Klobúk,krytka
Klobúk,krytka (Čierna)
  • 59913333
1.5
Klobúk,krytka
Klobúk,krytka (Biela)
  • 59913334
2
Krytka
Krytka
  • 59913364
2.1
Trecí krúžok
Trecí krúžok
  • 59913363
2.2
O-krúžok, d 38x2
O-krúžok, d 38x2
  • 59913212
2.3
Kryt príruby
Kryt príruby
  • 59913448
3
Kryt príruby
Kryt príruby
  • 59913449
3.1
Kryt príruby
Kryt príruby
  • 59913450
3.3
O-krúžok, 60,00 X 3,00
O-krúžok, 60,00 X 3,00
  • 59913280
4
Kartuš, 3.5 Eco
Kartuš, 3.5 Eco
  • 59912324
Stiahnuť
4
Kartuš, 3.5 Classic
Kartuš, 3.5 Classic
  • 59913075
Stiahnuť
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.2
O-krúžok, d 28.24x2.62
O-krúžok, d 28.24x2.62
  • 59912590
4.3
Prítlačná matica, M40x1, SW30
Prítlačná matica, M40x1, SW30
  • 59913210
4.4
O-krúžok, d 10.10x1.60
O-krúžok, d 10.10x1.60
  • 59905072
4.5
Očné skrutka, M52 x 1, AF38
Očné skrutka, M52 x 1, AF38
  • 59913274
4.6
O-krúžok, d 40x2
O-krúžok, d 40x2
  • 59911507
4.7
Adaptér
Adaptér
  • 59913282
5
Rukoväť
Rukoväť
  • 59913345
5.1
Ovládacia rukoväť, 9 mm M6
Ovládacia rukoväť, 9 mm M6
  • 59913348
5.2
Protective sleeve
Protective sleeve
  • 59913451
5.3
Krúžok
Krúžok
  • 59913285
5.4
Regulátor prietoku
Regulátor prietoku
  • 59911897
5.5
Očné skrutka, M32 x 1,5
Očné skrutka, M32 x 1,5
  • 59911898
5.6
Prepínač
Prepínač
  • 59912269
7
Výtokové rameno, L=190
Výtokové rameno, L=190
  • 59913452
7.1
Skrutka, M6 x 9,5
Skrutka, M6 x 9,5
  • 59901609
7.2
Vymedzovacia vložka
Vymedzovacia vložka
  • 59911840
7.3
O-krúžok, d 18x2
O-krúžok, d 18x2
  • 59913291
7.4
Krycí diel, d 72 mm
Krycí diel, d 72 mm
  • 59913278
7.5
O-krúžok, 41x2
O-krúžok, 41x2
  • 59913281
8
Aerator, M24x1 C
Aerator, M24x1 C
  • 59913131
8.1
Kľúč k perlátora, M24 x 1
Kľúč k perlátora, M24 x 1
  • 59913134
9
Sprchová hadica, L=1750, M12x1-1/2
Sprchová hadica, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
9.1
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
Tesniaci krúžok, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Spätný ventil
Spätný ventil
  • 59905714
9.3
Kryt príruby, M70 x 1, D72 mm
Kryt príruby, M70 x 1, D72 mm
  • 59913287
9.5
Držiak
Držiak
  • 59913289
9.6
[SK3238]
[SK3238]
  • 59912337
9.7
Skrutka, M4x45
Skrutka, M4x45
  • 59912291
9.8
Prechodka
Prechodka
  • 59913288
10
Ručná sprcha
Ručná sprcha
  • 54390100
Stiahnuť
11
Nástroj
Nástroj
  • 59912277
12
Nástroj
Nástroj
  • 59906409
N.I.
Predĺženie upevňovacej skrutky, (2015-)
Predĺženie upevňovacej skrutky, (2015-)
  • 59914337
N.I.
Nadstavný segment, 30 mm
Nadstavný segment, 30 mm
  • 59913190
N.I.
Nadstavný segment, 30 mm, HM 3,5   (-2015)
Nadstavný segment, 30 mm, HM 3,5 (-2015)
  • 59913189