U door zoekt stopgezette producten.
53122077 | Afwerkset bad -en douchekraan

HANSADESIGNO

Stopgezet
EAN-code
4015474182035
Availability date
09/2014 12/2014

Kenmerken

  • Mechanische onderdelen Terugslagklep
  • Kleur Chroom

Technische eigenschappen

  • Warmwater toevoer max. +90°C
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

SP53122073 Afwerkset bad -en douchekraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, 70 mm
Hendel, 70 mm
  • 59913331
1.1
Schroef, M5x35
Schroef, M5x35
  • 59913299
1.4
O-ring, d 3x1.5
O-ring, d 3x1.5
  • 59913100
1.5
Kap
Kap
  • 59913332
1.5
Kap
Kap (Zwart)
  • 59913333
1.5
Kap
Kap (Wit)
  • 59913334
2
Kap
Kap
  • 59913364
2.1
Glijring wit
Glijring wit
  • 59913363
2.2
O-ring, d 38x2
O-ring, d 38x2
  • 59913212
2.3
Afdekplaat
Afdekplaat
  • 59913448
3
Afdekplaat
Afdekplaat
  • 59913449
3.1
Afdekplaat
Afdekplaat
  • 59913450
3.3
O-ring, 60,00 X 3,00
O-ring, 60,00 X 3,00
  • 59913280
4
Binnenwerk , 3.5 Eco
Binnenwerk , 3.5 Eco
  • 59912324
Download
4
Binnenwerk, 3.5 Classic
Binnenwerk, 3.5 Classic
  • 59913075
Download
4.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59912325
4.2
O-ring, d 28.24x2.62
O-ring, d 28.24x2.62
  • 59912590
4.3
Schroefring, M40x1, SW30
Schroefring, M40x1, SW30
  • 59913210
4.4
O-ring, d 10.10x1.60
O-ring, d 10.10x1.60
  • 59905072
4.5
Schroefoog, M52 x 1, AF38
Schroefoog, M52 x 1, AF38
  • 59913274
4.6
O-ring, d 40x2
O-ring, d 40x2
  • 59911507
4.7
Adapter
Adapter
  • 59913282
5
Hendel
Hendel
  • 59913345
5.1
Hendel, 9 mm M6
Hendel, 9 mm M6
  • 59913348
5.2
Protective sleeve
Protective sleeve
  • 59913451
5.3
Ring
Ring
  • 59913285
5.4
Doorvoerbegrenzer
Doorvoerbegrenzer
  • 59911897
5.5
Schroefoog, M32 x 1,5
Schroefoog, M32 x 1,5
  • 59911898
5.6
Omsteller
Omsteller
  • 59912269
7
Uitloop, L=190
Uitloop, L=190
  • 59913452
7.1
Schroef, M6 x 9,5
Schroef, M6 x 9,5
  • 59901609
7.2
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59911840
7.3
O-ring, d 18x2
O-ring, d 18x2
  • 59913291
7.4
Afdekplaat, d 72 mm
Afdekplaat, d 72 mm
  • 59913278
7.5
O-ring, 41x2
O-ring, 41x2
  • 59913281
8
Mousseur, M24x1 C
Mousseur, M24x1 C
  • 59913131
8.1
Perlatorsleutel, M24 x 1
Perlatorsleutel, M24 x 1
  • 59913134
9
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
9.1
Afdichtring, d 21x12x2
Afdichtring, d 21x12x2
  • 59912304
9.2
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
9.3
Afdekplaat, M70 x 1, D72 mm
Afdekplaat, M70 x 1, D72 mm
  • 59913287
9.5
Houder
Houder
  • 59913289
9.6
[DU3238]
[DU3238]
  • 59912337
9.7
Schroef, M4x45
Schroef, M4x45
  • 59912291
9.8
Doorvoernippel
Doorvoernippel
  • 59913288
10
Handdouche
Handdouche
  • 54390100
Download
11
Instrument
Instrument
  • 59912277
12
Instrument
Instrument
  • 59906409
N.I.
Verlengschroeven, (2015-)
Verlengschroeven, (2015-)
  • 59914337
N.I.
Inbouwverlengstuk kompleet, 30 mm
Inbouwverlengstuk kompleet, 30 mm
  • 59913190
N.I.
Inbouwverlengstuk kompleet, 30 mm, HM 3,5   (-2015)
Inbouwverlengstuk kompleet, 30 mm, HM 3,5 (-2015)
  • 59913189