U door zoekt stopgezette producten.
09412100 | Wastafelkraan, 230 V

HANSACOBRA

Stopgezet
EAN-code
4015474540163
Availability date
08/2014 03/2018
Replacement product
64432009

Kenmerken

  • Aerator CASCADE® perlator
  • Aansluiting Flexibele aansluitslangen
  • Elektronische onderdelen Magneetventiel, Infrarood sensor
  • Mechanische onderdelen Vuilfilter(s), Terugslagklep
  • Speciale kenmerken Software instellingen zijn aan te passen (met drukknoppen)
  • Uitloop Vaste uitloop
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuur vast instelbaar, Temperatuurbegrenzer

Technische eigenschappen

  • Aansluitmaat G3/8
  • Warmwater toevoer max. +70°C
  • Lengte / Hoogte 122 mm
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

Voorschriften

  • Veiligheidsklasse IP 55

SP09402100 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
[DU3779], 230 V
[DU3779], 230 V
  • 59911666
1.1
Schroef
Schroef
Stopgezet
  • 59911667
1.2
Schroef
Schroef
  • 59911668
1.3
Bevestigingsbout, M4
Bevestigingsbout, M4
  • 59910234
1.4
O-ring voor waste
O-ring voor waste
  • 59911669
1.8
Aansluitkabel
Aansluitkabel
  • 59910770
1.9
Electrische doos, 230/6 V DC
Electrische doos, 230/6 V DC
  • 59911671
2.2
Membraam voor ventiel
Membraam voor ventiel
Stopgezet
  • 59912239
2.2
Magneetventiel
Magneetventiel
  • 59912240
2.3
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59911674
2.7
Schroef, M5x60
Schroef, M5x60
  • 59911675
3
Housing
Housing
Stopgezet
  • 59911676
3.1
Trekstang
Trekstang
  • 59906423
3.2
Gewrichtstuk
Gewrichtstuk
  • 59904624
3.3
Shell
Shell
  • 59911678
3.5
Houder
Houder
  • 59911679
3.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59911680
3.13
Fixing part
Fixing part
  • 59911681
4
Flexibele aansluitingen, G3/8x10 (2008-)
Flexibele aansluitingen, G3/8x10 (2008-)
  • 59912447
4
Slangen, M12x1, G3/8, L=400
Slangen, M12x1, G3/8, L=400
  • 59911682
4.1
Vuilfilter
Vuilfilter
  • 59911684
5
Temperatuur regeling
Temperatuur regeling
  • 59912789
5.1
Hendel
Hendel
  • 59911688
5.2
Kap
Kap
  • 59911689
6
Mousseur, M24x1 Z
Mousseur, M24x1 Z
  • 59906826
6.1
Mousseur, M22/24, Z
Mousseur, M22/24, Z
  • 59906830
7
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59904620