Wensenlijstje
Zoeken
Menu

SP51983283 Eengreepsmengkraan voor bidet

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Hendel
Hendel
  • 59914640
02
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59913762
03
Schroef, M5x8, SW2,5
Schroef, M5x8, SW2,5
  • 59904755
04
Kap
Kap
  • 59914638
05
Schroefring, M32x1, SW24
Schroefring, M32x1, SW24
  • 59913958
06
Binnenwerk , 2.5
Binnenwerk , 2.5
  • 59913914
07
Gewrichtstuk, M18.5x1
Gewrichtstuk, M18.5x1
  • 59913370
08
Mousseur, M18.5x1, TJ
Mousseur, M18.5x1, TJ
  • 59913366
09
Wasser
Wasser
  • 59913653
10
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=130
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=130
  • 59914474
11
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59914475
Download
12
Flexibele aansluitingen, L=500, M8x1-G3/8 LH
Flexibele aansluitingen, L=500, M8x1-G3/8 LH
  • 59914467
N.I.
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59911441
N.I.
Trekstang
Trekstang
  • 59913459