Wensenlijstje
Zoeken
Menu

SP51712283 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Hendel
Hendel
  • 59914574
02
Sierdop
Sierdop
  • 59914573
03
Kap
Kap
  • 59914649
04
Schroefring
Schroefring
  • 59914128
05
Binnenwerk , 4.0 Classic
Binnenwerk , 4.0 Classic
  • 59914129
Download
06
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 59914645
07
Mousseur, M18.5x1, TJ
Mousseur, M18.5x1, TJ
  • 59913366
08
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=130
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=130
  • 59914474
09
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59914475
Download
10
Wasser
Wasser
  • 59913653
11
Nippel
Nippel
Stopgezet
  • 59914133
12
Flexibele aansluitingen, L=475, G3/8-M10x1 LH
Flexibele aansluitingen, L=475, G3/8-M10x1 LH
  • 59914468
N.I.
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59911441
N.I.
Trekstang
Trekstang
  • 59913459