Wensenlijstje
Zoeken
Menu

SP44509503 Afwerkset voor douchekraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, L=50, M5 IG
Hendel, L=50, M5 IG
  • 59913335
1.1
Schroef, M5x35
Schroef, M5x35
  • 59913299
1.4
O-ring, d 3 X d 1,5
O-ring, d 3 X d 1,5
  • 59913100
1.5
Kap
Kap
  • 59913332
2
Afdekplaat, 175x175 mm
Afdekplaat, 175x175 mm
  • 59913699
2.1
Kap
Kap
  • 59913364
2.2
Glijring wit
  • 59913363
2.3
O-ring, d 38 x d 2
O-ring, d 38 x d 2
  • 59913212
2.4
Rosassen
Rosassen
  • 59913375
2.7
Cover plate holder
Cover plate holder
  • 59913697
Download
2.8
Schroef, M4 x 55
Schroef, M4 x 55
  • 59913698
3
Wall coupling
Wall coupling
  • 59913700
3.1
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
Schroefdraad tepel, G 1/2 x M 18 x 1
  • 59911384
3.4
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
N.I.
Inbouwverlengstuk kompleet, 20 mm
  • 59913590
Download