SP45052283 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Hendel
Hendel
  • 59914453
02
Kap
Kap
  • 59914478
03
Schroefring, M42 x1,5, SW 38
Schroefring, M42 x1,5, SW 38
  • 59914128
04
Binnenwerk , 4.0 Classic
Binnenwerk , 4.0 Classic
  • 59914129
Download
05
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=130
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=130
  • 59914474
06
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59914475
Download
07
Mousseur, M24x1 , 6 l/min
Mousseur, M24x1 , 6 l/min
  • 59914476
08
Wasser
Wasser
Stopgezet
  • 59913653
09
Nippel
Nippel
Stopgezet
  • 59914133
N.I.
Douchehouder, (2015-)
Douchehouder, (2015-)
  • 59914178
N.I.
Wastegarnituur, (2019-)
Wastegarnituur, (2019-)
  • 59914764
N.I.
Flexibele aansluitingen, L=375, G3/8-M10x1
Flexibele aansluitingen, L=375, G3/8-M10x1
  • 59914188
N.I.
Bidetta handdouche
Bidetta handdouche
  • 59914465