Varianten
08302201 | Wastafelkraan

HANSAMEDIPRO

EAN-code
4015474267404

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Additional features Safety lock against scalding 38°C (36°-44°)
  • Aerator Kristalheldere laminaire straal
  • Aansluiting S-koppelingen met rozetten, Rozet(ten), Geintegreerd afsluitventiel, Schuifrozet met afsluitbare S-koppelingen
  • Hendel/greep Temperatuurgreep, Debietgreep, Hendel met warm-koud-aanduiding
  • Mechanische onderdelen Thermostatische temperatuurregeling, Vuilfilter(s), Keramische bovendeel voor debiet, Terugslagklep
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Oppervlakte met watercontact zonder nikkelcoating, Thermische desinfectie volgens DVGW W 551
  • Uitloop Draaibare uitloop, Vast te zetten in de middenstand
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, THERMO COOL. Meer veiligheid door minimaal opwarmen van de mengkraanbehuizing.

Stroomkenmerken

  • Debiet bij 3 bar 12 l/min

Technische eigenschappen

  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +80°C
  • Installatie afstand cc150 ± 10 mm
  • Materiaal brass
  • Sprong 259 mm
  • Werkdruk 1 - 10 bar

SP08302201 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1.1
Aansluiting moer, G3/4, AF 30
Aansluiting moer, G3/4, AF 30
  • 59902230
1.2
Nippel
Nippel
  • 59911075
1.3
Borgring, 23.9x15.2x2
Borgring, 23.9x15.2x2
  • 59902689
1.4
Filter dichting, G3/4
Filter dichting, G3/4
  • 59911076
2
Excentrieke
Excentrieke
  • 59914082
2.1
Afdekplaat
Afdekplaat
  • 59914083
3
Debiethendel
Debiethendel
  • 59914081
3.1
Kap
Kap
  • 59914079
3.2
Schroef, M4x8
Schroef, M4x8
  • 59913851
3.3
Instelring
Instelring
  • 59913940
4
Binnenwerk, 1/2", 180°
Binnenwerk, 1/2", 180°
  • 59911103
4.1
Ring
Ring
  • 59913469
5
Temperatuur hendel
Temperatuur hendel
  • 59914080
5.1
Temperature adjustment limiter
Temperature adjustment limiter
  • 59914078
6
Thermostaat/binnenwerk, 3.3
Thermostaat/binnenwerk, 3.3
  • 59913871
6.1
Schroef, M6 x 9,5
Schroef, M6 x 9,5
  • 59901609
7
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
8
Uitloop, L=161
Uitloop, L=161
  • 02692000
8.1
O-ring, d 15x2.5
O-ring, d 15x2.5
  • 59910423
8.2
Schroef, M6x10,  2,5
Schroef, M6x10, 2,5
  • 59911435
8.2
Temperatuurbegrenzer
Temperatuurbegrenzer
  • 59910421
8.3
Temperatuurbegrenzer
Temperatuurbegrenzer
  • 59910422
8.4
Onderhoud set
Onderhoud set
  • 59912230
8.5
Bevestigingsschroeven, M6x12, AF2.5
Bevestigingsschroeven, M6x12, AF2.5
  • 59904804
8.6
Emptying valve
Emptying valve
  • 59912483
8.7
Adapter, M18x1
Adapter, M18x1
  • 59913074
9
Mousseur, M24x1 A (2013-) Laminar PL-HC-STD
Mousseur, M24x1 A (2013-) Laminar PL-HC-STD
  • 59914054
10
Sleutel
Sleutel
  • 59914077