SP01712192 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, L=142
Hendel, L=142
  • 02460002
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.3
Binnendeel temperatuurhendel
Binnendeel temperatuurhendel
  • 59913762
1.4
Diverter housing
Diverter housing
Stopgezet
  • 02710000
Download
3
Schroefring, M50x1, SW45
Schroefring, M50x1, SW45
  • 59914070
4
Binnenwerk
Binnenwerk
  • 59913949
5.3
Wasser
Wasser
Stopgezet
  • 59913653
5.5
Fixing plate
Fixing plate
  • 59904765
5.6
Schroef, M8x1, SW13
Schroef, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
5.8
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
Koppelingsbuisdeel], L=430, M10x1
  • 59912550
5.9
O-ring, d 7.65x1.78
O-ring, d 7.65x1.78
  • 59902337
5.10
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Mousseur, M24x1 HC-STD , 6 l/min, Laminar
Mousseur, M24x1 HC-STD , 6 l/min, Laminar
  • 59914068