SP01502173 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, L=86 mm
Hendel, L=86 mm
  • 01580073
1
Hendel, L=110
Hendel, L=110
  • 01580076
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Joint klassiek uitloop
Joint klassiek uitloop
  • 59904778
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap
Kap
  • 59913068
2
Kap
Kap
  • 59906563
3
Schroef, M50x1, SW45
Schroef, M50x1, SW45
  • 59913069
3.1
O-ring, d 48x2
O-ring, d 48x2
  • 59913072
4
Binnenwerk, 4.8 eco
Binnenwerk, 4.8 eco
  • 59904601
Download
4.1
Instelring
Instelring
  • 59904759
5.1
Trekstang
Trekstang
  • 59913067
5.2
Gewrichtstuk
Gewrichtstuk
  • 59904624
5.3
O-ring, 42x3.5
O-ring, 42x3.5
  • 59904764
5.5
Fixing plate
Fixing plate
  • 59904765
5.6
Schroef, M8x1, SW13
Schroef, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
5.8
Pijp
Pijp
  • 59913070
5.11
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Mousseur,  M24x1 , 7 l/min (-2013)
Mousseur, M24x1 , 7 l/min (-2013)
  • 59912004
6
Mousseur, M24x1 A (2013-) Laminar PL-HC-STD
Mousseur, M24x1 A (2013-) Laminar PL-HC-STD
  • 59914054
7
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59904620
N.I.
Sleutel, SW45/SW50
Sleutel, SW45/SW50
  • 59905190