SP53249140 Inbouwset voor bad/douche kraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
01
Afdichtring, d 21x12x2
Afdichtring, d 21x12x2
  • 59912304
02
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
03
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
Doucheslang, L=1750, M12x1-1/2
  • 59912281
04
Afdekplaat, M70 x 1
Afdekplaat, M70 x 1
  • 59912287
05
Glijring wit
Glijring wit
  • 59912286
06
Houder
Houder
  • 59912282
07
[DU3238]
[DU3238]
  • 59912337
08
Schroef, M4x45
Schroef, M4x45
  • 59912291
09
Doorvoernippel
Doorvoernippel
  • 59912290