Varianten
01102283 | Wastafelkraan

HANSAMIX XS

EAN-code
4015474271135

Zoek uw plaatselijke verdeler

Kenmerken

  • Aerator PCA® perlator voor een drukonafhankelijke doorstroom, Kantelbare perlator
  • Aansluiting Flexibele aansluitslangen
  • Extensions Afvoergarnituur met trekstang
  • Hendel/greep Hendel met warm-koud-aanduiding, Eengreeps bediend
  • Mechanische onderdelen ø 48 mm keramisch Eco binnenwerk voor debiet en temperatuur instelling
  • Speciale kenmerken Kraanhuis gemaakt van DZR messing, Rapid-montagesysteem
  • Uitloop Vaste uitloop
  • Kleur Chroom
  • Temperatuur Temperatuurbegrenzer, Temperatuurbegrenzer (achteraf instelbaar)

Stroomkenmerken

  • Verlaagd debiet bij 3 bar 4.2 l/min
  • Debiet bij 3 bar (met debietregelaar) 7.8 l/min

Technische eigenschappen

  • Aansluitmaat G3/8
  • DN-maat DN15
  • Warmwater toevoer max. +80°C
  • Sprong 127 mm
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

Goedkeuringen

  • KIWA K6116/08

SP01092283 Wastafelkraan

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Hendel, L=93 mm
Hendel, L=93 mm
  • 01880083
1.1
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
1.2
Joint klassiek uitloop
Joint klassiek uitloop
  • 59904778
1.3
Sierdop
Sierdop (Grijs)
  • 59912112
2
Kap
Kap
  • 59912638
3
Schroefoog, M50x1, SW45
Schroefoog, M50x1, SW45
  • 59904775
3.1
O-ring, d 43x2.5
O-ring, d 43x2.5
  • 59911166
4
Binnenwerk, 4.8 eco
Binnenwerk, 4.8 eco
  • 59904601
Download
4.1
Instelring
Instelring
  • 59904759
5.1
Trekstang
Trekstang
  • 59914053
5.2
Gewrichtstuk
Gewrichtstuk
  • 59904624
5.3
Wasser
Wasser
Stopgezet
  • 59913653
5.5
Fixing plate
Fixing plate
  • 59904765
5.6
Schroef, M8x1, SW13
Schroef, M8x1, SW13
  • 59904766
5.7
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59910749
5.8
Slangen
Slangen
  • 59912709
5.9
Flexibele aansluitingen, L=430, G3/8-M10x1
Flexibele aansluitingen, L=430, G3/8-M10x1
  • 59912515
5.10
Dichting, 9.5x14.4x2
Dichting, 9.5x14.4x2
  • 59912551
5.11
O-ring, d 7.65x1.78
O-ring, d 7.65x1.78
  • 59902337
5.12
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
Bevestigingsschroeven, M8x1, L=140
  • 59912474
6
Mousseur, M24x1 (2011-)
Mousseur, M24x1 (2011-)
  • 59913739
7
Wastegarnituur
Wastegarnituur
  • 59904620