U door zoekt stopgezette producten.
51660200 | Regendouche set

HANSAJET

Stopgezet
EAN-code
4015474173699
Availability date
03/2015 06/2014

Kenmerken

  • Mechanische onderdelen Terugslagklep
  • Kleur Chroom

Technische eigenschappen

  • Warmwater toevoer max. +65°C
  • Werkdruk 0.5 - 10 bar

SP51660200 Regendouche set

Vraag prijzen aan uw plaatselijke detailhandelaren.

Reserveonderdelen Code Onderdelencatalogus
1
Douchearm, d 18 mm
Douchearm, d 18 mm
  • 59913308
1.1
Hoofddouche, d 220 mm
Hoofddouche, d 220 mm
  • 59912432
1.2
O-ring, 20x2
O-ring, 20x2
  • 59912435
1.3
Sproeikop, (-2013)
Sproeikop, (-2013)
  • 59912908
2
Muurhaak
Muurhaak
  • 59913028
2.1
Bevestigingsset
Bevestigingsset
  • 59913021
2.2
Schroef, M4x4
Schroef, M4x4
  • 59901027
2.3
Schroef, M5x8, SW2.5
Schroef, M5x8, SW2.5
  • 59904755
2.5
Afstandhouder ring
Afstandhouder ring
  • 59913022
3
Schuifstuk, d 18 mm, (-2019)
Schuifstuk, d 18 mm, (-2019)
  • 59913306
4
Handdouche, (-2018)
Handdouche, (-2018)
Stopgezet
  • 04320200
Download
4.2
Filter sproeier
Filter sproeier
  • 59906859
5
Doucheslang, L=1250
Doucheslang, L=1250
  • 54120400
5.1
Afdichtring, d 21x12x2
Afdichtring, d 21x12x2
  • 59912304
7
Diverter body
Diverter body
  • 59913030
7.1
Omsteller
Omsteller
  • 59913025
7.2
Onderhoud set
Onderhoud set
  • 59913027
7.3
O-ring, 9.5x1.5
O-ring, 9.5x1.5
  • 59913026
7.4
Verbindingsstuk
Verbindingsstuk
  • 59913023
7.5
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
7.6
O-ring, d 11.5x2
O-ring, d 11.5x2
  • 59913307
7.7
Omsteller, (2013-)
Omsteller, (2013-)
  • 59913882
7.8
Pin, M6, 21 mm
Pin, M6, 21 mm
  • 59913284
7.9
O-ring, d 3x1.5
O-ring, d 3x1.5
  • 59913100
7.10
Hendel
Hendel
  • 59913817
7.11
Schroefring, M37x1, AF30
Schroefring, M37x1, AF30
  • 59912111
7.12
Omsteller
Omsteller
  • 59913818
7.13
Adapter
Adapter (Wit)
  • 59910235
7.14
Terugslagklep
Terugslagklep
  • 59905714
8
Aansluitstuk
Aansluitstuk
  • 59913031
8.1
Aansluitnippel, d 18 mm, M18x1
Aansluitnippel, d 18 mm, M18x1
  • 59913032
8.2
O-ring, 18,00X 3,50
O-ring, 18,00X 3,50
  • 59913227
8.4
Schroef, M6x9
Schroef, M6x9
  • 59911237
8.5
Afdekplaat
Afdekplaat
  • 59912134
8.6
O-ring, 34x2
O-ring, 34x2
  • 59912533
8.7
Aansluitnippel, G1/2
Aansluitnippel, G1/2
  • 59911229
8.8
O-ring, d 25x2.5
O-ring, d 25x2.5
  • 59905053
N.I.
Aansluitnippel, G1/2, M24x1
Aansluitnippel, G1/2, M24x1
  • 59913137